E mërkurë, Prill 21, 2021

Vrasja në Elbasan, Bardhi jep detajet: Përplasja me armë në prani të Policisë, ja çfarë ndodhi

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, njëherazi edhe drejtues politik për Qarkun e Elbasanit, akuzoi Taulant Ballën, si personin...
Vrasja në Elbasan, Bardhi jep detajet: Përplasja me armë në prani të Policisë, ja çfarë ndodhi

Me 25 prill, Shqipëria duhet ta abortojë ‘Rilindjen’

Nga Kim Mehmeti Popujt kanë të drejtë të gabojnë, por ata megjithatë, nuk maten nëpërmjet gabimeve që bëjnë por nëpërmjet...
Me 25 prill, Shqipëria duhet ta abortojë ‘Rilindjen’

Ergys Verdho hap thesin para zgjedhjeve, 2 mln euro për mirëmbajtjen e tunelit të Krrabës

Nga Boldnews.al Ergys Verdho është një nga drejtorët që duhet të ishte të paktën në SPAK. Të mos flasim për...
Ergys Verdho hap thesin para zgjedhjeve, 2 mln euro për mirëmbajtjen e tunelit të Krrabës

Vrasja në Elbasan/ Gazmend Bardhi: Në vendngjarje një makinë e mbushur me para e karta indentiteti

Kandidati i PD për deputet, Gazmend Bardhi ka folur në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Elbasan ku mbeti i...
Vrasja në Elbasan/ Gazmend Bardhi: Në vendngjarje një makinë e mbushur me para e karta indentiteti

Vrasje në Elbasan/ Ekzekutohet ish-zyrtari, i përfshirë në incidentin e 14 Marsit

Pjerin Xhuvani, 56 vjeç, është ekzekutuar me armë zjarri në Elbasan, këtë të Mërkurë. Nga të dhënat e para, raportohet...
Vrasje në Elbasan/ Ekzekutohet ish-zyrtari, i përfshirë në incidentin e 14 Marsit

Abuzoi me të dhënat e klientëve/ “Vodafone” gjobitet me 1 milion e 500 mijë lekë

Gjobitet kompania “Vodafone”, për shkak se bllokon portabilitetin e numrit velular, gjë që do të thotë se nuk i lejon...
Abuzoi me të dhënat e klientëve/ “Vodafone” gjobitet me 1 milion e 500 mijë lekë

Apeli i fortë i Metës: Burrat e gratë të mbrehin kosoret e të marrin lopatat nëse preken votat!

Presidenti Ilir Meta, në një konferencë për shtyp, dënoi heqjen e banderolave të LSI në Fier nga ana e bashkisë....
Apeli i fortë i Metës: Burrat e gratë të mbrehin kosoret e të marrin lopatat nëse preken votat!

Shqiptarët e majtë të rithemelojnë Partinë Socialiste

Nga Erl Kodra Kur Dritëro Agolli mbante fjalimin e famshëm në Kongresin e 10-të të PPSH-së, shumëkush u ngazëllye nga...
Shqiptarët e majtë të rithemelojnë Partinë Socialiste

“Patronazhistët”/ Edhe 600 punonjës të ambasadave nën survejimin e PS

Zyra e delegacionit të Bashkimit Europian shpërndau këto ditë një spot sensibilizues në rrjetet sociale, ku ambasadorët e vendeve perëndimore...
“Patronazhistët”/ Edhe 600 punonjës të ambasadave nën survejimin e PS

Zgjedhjet/ Donald Tusk mbështet PD: Nëse duan ndryshimin, njerëzit duhet të votojnë për ndryshimin

“Shpresoj që njerëzit do ta kuptojnë se nëse duan ndryshimin, duhet të votojnë për ndryshim”. Ky ishte mesazhi i Presidentit...
Zgjedhjet/ Donald Tusk mbështet PD: Nëse duan ndryshimin, njerëzit duhet të votojnë për ndryshimin

Lajmet e Fushatës

Vrasja në Elbasan, Bardhi jep detajet: Përplasja me armë në prani të Policisë, ja...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, njëherazi edhe drejtues politik për Qarkun e Elbasanit, akuzoi Taulant Ballën, si personin përgjegjës për ngjarjen e...

Çfarë do të bëjë nëse nuk merr 71 mandate? Rama e thotë për herë...

Kryeministri Edi Rama ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme duke u shprehur se nëse del forcë e parë por nuk merr...

Balla apo Bardhi? Ja kë zgjedh Ilir Meta/ Presidenti: Situata është kritike

Presidenti Ilir Meta ka komentuar ngjarjen e sotme në Elbasan, ku mbeti i vrarë aktivisti i PS, Pjerun Xhuvani dhe u plagosën katër të...

Doda: Rama erdhi në pushtet me bandat dhe po ikën nga pushteti me ato

Kandidatja për deputete e PD-AN, Mesila Doda, ka deklaruar në ABC se duhen gjetur përgjegjësit për vrasjen e ndodhur ditën e sotme në Elbasan,...

Pako me ushqime/ Këlliçi: Islam Haka, shefi i krimeve të komisariatit nr 6 lejoi...

Belind Këlliçi, kandidat për deputet i PD në Qarkun e Tiranës, denoncoi sot atë që e konsideron si shpërdorim flagrant i detyrës dhe fshehje...

OP-ED


Lajmet e Fushatës

Vrasja në Elbasan, Bardhi jep detajet: Përplasja me armë në prani të Policisë, ja...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, njëherazi edhe drejtues politik për Qarkun e Elbasanit, akuzoi Taulant Ballën, si personin përgjegjës për ngjarjen e...

Çfarë do të bëjë nëse nuk merr 71 mandate? Rama e thotë për herë...

Kryeministri Edi Rama ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme duke u shprehur se nëse del forcë e parë por nuk merr...

Balla apo Bardhi? Ja kë zgjedh Ilir Meta/ Presidenti: Situata është kritike

Presidenti Ilir Meta ka komentuar ngjarjen e sotme në Elbasan, ku mbeti i vrarë aktivisti i PS, Pjerun Xhuvani dhe u plagosën katër të...

Doda: Rama erdhi në pushtet me bandat dhe po ikën nga pushteti me ato

Kandidatja për deputete e PD-AN, Mesila Doda, ka deklaruar në ABC se duhen gjetur përgjegjësit për vrasjen e ndodhur ditën e sotme në Elbasan,...

Pako me ushqime/ Këlliçi: Islam Haka, shefi i krimeve të komisariatit nr 6 lejoi...

Belind Këlliçi, kandidat për deputet i PD në Qarkun e Tiranës, denoncoi sot atë që e konsideron si shpërdorim flagrant i detyrës dhe fshehje...

Sondazhi ( Voto duke klikuar qarkun në hartë )

FOTO GALERI

Horoskopi 22 prill 2021, ja shenjat më me fat

Dashi Tre ditët e ardhshme janë për t’iu kushtuar miqësisë, jetës shoqërore dhe realizimit të një projekti të shkëlqyer. Nëse jeni në çift do të keni mundësi të kuptoni aspektet më të mira të marrëdhënies, mund të jeni tolerant dhe...

Studimi/ 4 mijë fëmijë të prekur nga COVID në Shqipëri që prej fillimit të pandemisë

Rreth 4 mijë fëmijë janë prekur nga Covid 19 që prej fillimit të pandemisë në Shqipëri ose 3% e të gjitha rasteve të konfirmuara...

SHOWBIZ

WhatsApp DENONCO