E entje, Qershor 24, 2021
Etiketimet Pampuri

Etiketim: pampuri

“Kërko falje”/ Pampuri-Fevziut: Unë ose Skënder Brataj në këtë studio

Oriola Pampuri i ka dhënë një ultimatum drejtuesit të emisionit “Opinion” që të zgjedhë mes saj dhe drejtorit të Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, si...

Skandali në shkolla/ PD kërkon shkarkimin e Besa Shahinit

Partia Demokratike kërkoi sot shkarkimin e Besa Shahinit nga pozicioni i ministres së Arsimit. Ish-deputetja Oriola Pampuri tha se heshtja e qeverisë duke mos e...

Denoncimi/ Orjola Pampuri: E vërteta për sallat e kirurgjisë që fsheh...

Ish-deputetja e PD-s Orjola Pampuri në një deklaratë për mediat, shprehet se qeveria po bën propagandë, dhe e vërteta për sallat e kirurgjisë është...

PD i përgjigjet Ramës: Ndërtimet pa kriter, nis ndëshkrimin me Veliajn,...

"Kryeministri Edi Rama ta nisë ndëshkimin për ndërtimet nga Erion Veliaj, Sadri Abazi, Tom Doshi, Jurgis Çyrbja, Vladimir Kosta", u shpreh ish-deputetja e PD-së...

“Palo Kryeministër që duhet refuzuar”/ Ish-deputetja “shpërthen” ndaj Ramës: Tallesh dhe...

“Ky palo kryeministër duhet refuzuar nga cdo qytetar në hall që i shkon, për t’i takuar thjesht dhe vetëm për PR e tij. Ai...

Ish-deputetja e PD thirrje Ramës: Ndal abuzimit me fëmijët!

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri i bën thirrje kryeministrit Edi Rama që të ndalë shfrytëzimin e fëmijëve për qëllime propagandistike. Ky reagim, vjen...

“Ndal abuzimit me fëmijët”, ish-deputetja demokrate thirrje Ramës: Lere aktrimin dhe...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri, në një postim në rrjetet sociale i ka bërë thirrje kryeministrit Edi Rama që të ndalë abuzimin me...

Pasaportat 100 mijë usd/ Pampuri: Rama synon të shtrijë përtej kufijve...

Oriola Pampuri, ish-deputete e PD-së, ka reaguar përmes një postimi në rrjet lidhur me idenë e Kryeministrit Edi Rama për të shitur pasaportën shqiptare...

I pashqetësuar/ Ish-deputeti i PS shtesë kati në pallatin e tij...

Jamarbër Malltezi, kreu i Departamentit të Mjedisit në PD, ka publikuar në rrjet një foto mbi shtesën që po kryhet në një pallat në...

Sa i besueshëm është Edi Rama për ndërkombëtarët?

Nga Orjola Pampuri Nga data 18 Tetor, ditë ku u finalizua vendimi përfundimtar i KE, dhe thuajse më shumë se një muaj, kur Bundestagu vendosi...

Ramës e Veliajt i ra fasada, 200 mln lekë për 4...

Partia Demokratike, përmes ish-deputetes Oriola Pampuri, ka denoncuar kryebashkiakun Erion Veliaj, lidhur me skandalin e shembjes së tavanit në godinën 20 në qytetin studenti...

Nisma “bukë me vete”/ Ish-deputetja: Veliaj megalloman, sajon e trillon lloj...

Ish-deputetja e PD-së Oriola Pampuri ka reaguar ndaj nismës "bukë me vete" që ka nisur të aplikohet në shkollat 9-vjeçare të Tiranës dhe që...

Rama do ketë fundin e një diktatori, Veliaj kryellafazani i …

Orjola pampuri, ish-deputete e PD-së, përmes një komenti në rrjet shkruan se me Edi Ramën anëtarësimi në NATO nuk do të mund të realizohej...
WhatsApp DENONCO