E entje, Qershor 24, 2021
Etiketimet Pampuri

Etiketim: pampuri

Protesta e mjekëve/ Pampuri: Qeveria në grahmat e fundit, të vret...

Ish-Kjo qeveri në grahmat e fundit është në aktin final, ku të vret natën dhe të qan ditën. Kështu shkruan Orjola Pampuri, ish-deputete e...

VIDEO/ Mesazhi i fortë për Kryeministrin: E keqja erdhi me Ramën...

Shqiptarët do të jenë të bashkuar deri në largimin tënd. Me këtë thirrje i është drejtuar sot ish-deputetja Orjola Pampuri, Kryeministrit Edi Rama, gjatë...

“Karrigia nuk mbahet me pahir, të ka mbetur të veshësh deputetët...

Ish-deputetja demokrate, Oriola Pampuri, përmes një komenti në rrjetet sociale i është drejtuar Kryeministrit Edi Rama me një apel, sipas të cilit karrigia nuk...

Rama në panik, kryeministri në ikje të kujton të dehurin që…

Deputetja e PD-së, Oriola Pampuri, ka reaguar përmes një komenti lidhur me udhëzimin që Kryeministri Edi Rama ka dhënë për ligjvënësit socialist, për të...

Deputetja e PD kujton 20 shkurtin 1991/ Isha 10 vjeç, por…

Deputetja e PD-së, Oriola Pampuri, ka kujtuar përmes një postimi në rrjetet sociale rrëzimin e bustit të diktatorit, Enver Hoxha. Megjithëse në atë kohë ajo...

Kërkohet largimi i Spiropalit, ja ligji që ka shkelur …

Deputetja demokrate Orjola Pampuri ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me ministren e Shtetit, Elisa Spiropali, për ngjarjen e rëndë të...
WhatsApp DENONCO