E shtunë, Qershor 19, 2021
Etiketimet Pampuri

Etiketim: pampuri

VIDEO/ Frikë nga infektimet në fushatë? Ja çfarë thonë dy zyrtaret...

Vetmia është një fenomen gjithmonë e në rritje kryesisht tek brezat e rinj dhe femrat. Me pandeminë niveli i saj është rritur duke sjellë...

“5 mijë euro borxh për të përballuar Covid”, çifti i pensionistëve...

Ish-deputetja demokrate Orjola Pampuri ka denoncuar rastin e një çifti pensionistësh, të cilët u përballën me Covid-19. Çifti i pensionistëve Hazbie e Qazim Noka i...

Pampuri akuza Ramës: Qeverise me show dhe propogandë, askush s´të beson...

Show dhe propogandë e ka cilvsuar ish-deputetja e PD-së, Oriola Pampuri, mënyrën se si Edi Rama po qeveris vendin. Pampuri në një postim në...

“Flas si nënë”/ Pampuri thirrje policisë: Ndali menjëherë dhunën ndaj të...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri menjëherë pas mbylljes së protestës ka dalë në bulevardin para Kryeministrisë, ku shfaqi shqetësimin e saj për të...

“Po blihen pajisje mbrojtëse anti-Covid me 3 fishin e vlerës”, Pampuri:...

Ish-deputetja e PD-së, Orjola Pampuri, akuzoi Qeverinë Rama se përfiton nga koha e pandemisë, për të dhënë tender me 3-fishin e çmimi për pajisje...

Pampuri: PD informacionin e merr edhe nga brenda spitaleve Covid

Ish-deputetja e Partisë Demokratike dhe psikologja Oriola Pampuri e ftuar në “ABC” me gazetaren Juli Xhokaxhi foli për pasojat që shkakton në psikologjinë e...

VIDEO/ Rama bën propogandë, pacientët me Covid-19 presin në rradhë në...

Partia Demokratike ka publikuar videon, ku tregohen pamje të trajtimit të pacientëve në ambulanca, ndërsa akuzon Qeverinë se po bën vetëm propogandë dhe realiteti...

“Situata jashtë kontrollit”, ish-deputetja: Ja pse ndodhin vetëvrasjet e pacientëve me...

Oriola Pampuri, ish-deputete e PD, ka reaguar lidhur me vetëvrasjen e 3 të ndodhur në spitalin "Shefqet Ndroqi" në Tiranë, atje ku po trajtohen...

Vdekja e 53-vjeçarit në dyert e spitalit, Pampuri: Krim shtetëror, Rama...

Partia Demokratike, përmes ish-deputetes Oriola Pampuri, e ka cilësuar si krim shtetëror, vdekjen e një qytetari të pafajshëm në dyert e spitalit. Pampuri tha...

“Dështimin s’mund ta mbulojnë këngëtarët, miset, valltaret”, ish-deputetja-Veliajt: Gaztor..

Vala e rekrutimeve me bujë, të artistëve, aktorëve, këngëtarëve në Partinë Socialiste, me video, foto, ngjyra, deklarata nga ana e kryebashkiakut të Tiranës Erion...

“Pandemia zbuloi dështimin e rradhës së Qeverisë”/ Vokshi: Nuk ka strategji,...

"Pandemia zbuloi dështimin e rradhës së qeverisë, e cila nuk ka asnjë strategji për nxënësit dhe fëmijët me nevoja të veçanta". Kështu u shprehën...

“Paranojat e Edi Ramës përballë humbjes së sigurtë të zgjedhjeve”

Oriola Pampuri, ish-deputete e PD, shprehet se në fund të mandatit të dytë qeverisës, Edi Rama ka dvshtime galopante, ndaj dhe tenton të përdorë...

Pampuri nga Thumana: Rama mashtron dhe bën show me fatkeqësinë dhe...

Ish deputetja e PD Ojola Pampuri me anë të një statusi në “Facebook”, nga Thumana shprehet se Edi Rama nuk punon, por vetëm mashtron,...
WhatsApp DENONCO