Lezhë/ Makina përplaset me murin e një banese, lëndohet një person

Një person është lënduar këtë mëngjes nga një aksident rrugor.

Mësohet se në aksin rrugor Lezhë-Rrilë, pranë fshatit Barbulloje e Vjetër, një automjet mercedez ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin e një banese, ku si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit i cili është dërguar për të marrë mjekim në spital.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
LEXO EDHE  Trafiku në Tiranë kaotik