E mërkurë, Tetor 27, 2021
Etiketimet Hostdomain

Etiketim: hostdomain

Vllaznia “mbush arkat”, ja sa përfiton klubi shkodran nga sponsori i...

Vllaznia e ka nisur sezonin e ri në mënyrën më të mirë të mundshme. Shkodranët fituan në transfertë 3-5 në transfertë ndaj Laçit dhe...

Humbja ndaj Teutës, trajneri Daja merr masa kundrejt ekipit

Kjo humbje ka bërë që stafi teknik i Partizanit të marrë masa. Nga dita e sotme, skuadra do të kryejë dy seanca stërvitore në...

Afganët në krizë ekonomike, shesin objektet shtëpiake me çmim minimal

Shukrullah solli katër qilima për t’i shitur në lagjen Chaman-e Hozori të Kabulit. Zona është plot me frigoriferë, jastëkë, tifozë, jastëkë, batanije, sende argjendi,...

Pse Angela Merkel përzgjodhi Beogradin dhe Tiranën për vizitë lamtumire?

Turneu i lamtumirës i kancelares gjermane Angela Merkel në Ballkan dhe zgjedhjet e ardhshme në Gjermani kanë zgjuar interesim të madh në të gjithë...

Më shumë mallra nga Serbia se Shqipëria, çfarë po ndodh në...

Mallrat e Serbisë vështirë se mund të largohen ndonjëherë nga Kosova. Madje prania e tyre vetëm sa është shtuar në muajt e verës së...

Pamjet/ Tornado godet Italinë, dy viktima dhe 9 të plagosur

“Nuk kishim parë ndonjëherë diçka të tillë”, banorët e Pantellerias përjetuan momente tmerri kur një tornado e fuqishme goditi ishullin e vogël Italian në...

Histori të trishta nga tragjedia në Tetovë: Si u dogj gruaja...

Tragjedia në Spitalin Covid në Tetovë ishte padyshim ndër më të rëndat të regjistruara ndonjëherë. Si pasojë e zjarrit humbën jetën 14 persona dhe...

Talebanët: Dhuna nuk është politika jonë, gratë kanë të drejtat e...

Teksa raportet tronditëse të dhunës dëshmojnë atë që po ushtrojnë ndaj qytetarëve në Afganistan që pas marrjes së pushtetit muajin e kaluar, më 15...

Superiorja/ 8 gola në sfidën Laçi- Vllaznia, Tirana mposht me “poker”...

Vllaznia dhe Laçi kanë dhuruar sot një nga ndeshjet më të bukura të viteve të fundit në Superiore. Në këtë hapje të kampionatit shkodranët...

Daja: E marr unë përgjegjësinë e humbjes, ky Partizan premton shumë...

Trajneri i Partizanit, Ilir Daja, foli pas humbjes 1-0 ndaj Teutës, në javën e parë të kampionatit. Në një lidhje live për emisionin “Gol...

Pasaporta e Covid për nxënësit dhe studentët, qeveria italiane vendos afat...

Në një kohë ku globi rrezikon të futet në një valë tjetër pandemie, qeveria italiane vazhdon të ashpërsojë masat. Mediat vendase shkruajnë se qeveria...

VIDEO/ Aksident në autostradën Tiranë – Durrës, “Porsche” bën drift dhe...

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në autostradën, Tiranë – Durrës. Makina luksoze tip “Porsche” bën “drift” duke rrezikuar jetën e qytetarëve të tjerë të...

Qarkullonte me kokai*ë në makinë, arrestohet 40-vjeçari në Shkodër

Ka rënë në pranga një 40-vjeçar në Shkodër, pasi policia i gjeti në makinë kokainë dhe disa euro. Sipas njoftimit të policisë, shtetasi N.D...