E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Boldnews

Etiketim: Boldnews

FOTO/ 20 mijë euro në lojë, Bearti i Për’puthen bën kërkesën...

Beart Rexhepi, i cili u bë i famshëm në emisionin Për’puthen, një vit më parë i kishte kërkuar të garonte me makina kampionit, Vis...

Trejsi Sejdini shfaqet me bikini, “ndez” rrjetin me pozat “hot” (FOTO)

Trejsi Sejdini njihet për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale. Edhe pse ende nuk ka nisur sezoni veror, ajo nuk ka ngurruar që...

Horoskopi 27 mars 2021, shenjat që duhet të bëjnë kujdes

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të vendosin këtë të shtunë nëse do të shmangin rutinën, ose nëse do të përpiqen të eliminojnë vështirësitë...

Bino: Vaksina kineze do përdoret te të rinjtë, ja kategoritë që...

Në një intervistë të dhënë për Radarin Informativ në ABC, shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik Silva Bino ka...

Fiskalizimi, deri tani janë lëshuar 107 mijë fatura elektronike

Një muaj e gjysmë nga fillimi i procesit të fiskalizimit mes subjekteve private dhe enteve publike (Deri më datë 18.02.2021) janë lëshuar 107.185 fatura...

Rriten temperaturat, ja si do të jetë moti sot

Sipas MeteoAlb, vijon ndikimi i masave ajrore të ngrohta mbi territorin shqiptar duke diktuar mot të kthjellët dhe rritje të temperaturave të ajrit, herë...

Ndahet nga jeta në moshën 79-vjeçare, poeti Lefter Çipa

Këtë të enjte është shuar në moshën 79 vjeçare poeti vlonjat Lefter Çipa. Lajmin për ndarjen nga jeta të poetit pas një sëmundje të...

“Tarzani” i Dibrës/ Izeti duron çdo temperaturë, nuk është sëmurur kurrë

Izeti është një prej personazheve më të pazakontë në Shqipëri. I njohur si Tarzani i Dibrës, për të i ftohti nuk është problem. Ai lahet...

Përse Rama kërkon me zor ta quajnë gomar?

Nga Boldnews.al Ka disa ditë që me shumë imponim, kryeministri Rama kërkon ta cilësojë veten si gomar. Jo në kuptimin e kafshës që nuk kupton,...

Parashikimi i motit, çfarë pritet të enjten

Moti do të moti do të vijojë me kthjellime dhe mjegull në bregdet dhe përgjatë luginave. Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me...

I vetmi në planet, Ronaldon tani quajeni “Mister 500 milionëshi”

Cristiano Ronaldo është një makineri parash dhe tani përfiton më shumë nga imazhi se sa nga paga që merr për të luajtur në fushën...

A mund të bëjë moral Erjon Veliaj?

Nga Boldnews.al Erjon Veliaj ka marrë flamurin si drejtues politik i Partisë Socialiste në Tiranë, ndërsa formalisht në krah të tij qëndrojnë Ervin Bushati dhe...

“Do të kërkoj drejtësi për Arditin”, Belind Këlliçi i nis takimet...

Belind Këlliçi, një prej drejtuesve politikë të PD në Qarkun e Tiranës, i ka nisur takimet me një vizitë në familjen e Ardit Gjoklajt,...
WhatsApp DENONCO