E entje, Prill 22, 2021
Etiketimet Aksident

Etiketim: Aksident

Aksident në Lezhë, përplasen tre automjete

Një tentativë e gabuar për parakalim shkaktoi një aksident me tre të makina të përplasura me njëra-tjetrën në aksin Milot-Lezhë pasditen e sotme. Në vendngjarje...

Aksidenti në Elbasan, makina godet biçikletën, 1 i plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar në orët e pasdites pranë stadiumit ‘Elbasan Arena’. Një automjet tip ‘Range Rover’ raportohet se ka përplasur një drejtues...

Aksident te “Rruga e Kavajës”, i riu humb kontrollin e mjetit...

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, ku kanë mbetur të plagosur dy të rinj. Policia e Tiranës bën me dije se aksidenti...

Një makinë ‘fluturon’ mbi trotuar dhe tjetra ‘ngec’ mbi trafikndarëse

Ky është momenti i aksidentit të rëndë të ndodhur paraditen e sotme në aksin Gjirokastër-Kakavijë. Në aksident janë përfshirë dy automjete, njëri tip Audi...

Goditën makinën e policisë gjatë ndjekjes duke e nxjerrë jashtë rruge,...

Gjykata e Beratit ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest në burg” pa afat për dy të rinjtë Elsjon Myzyri, 21-vjeç dhe Xhuljano Mollaj,27-vjeç,...

Shembet rruga me kalldrëm në lagjen Palorto në Gjirokastër, përmbyset makina

Një rrugë me kalldrëm është shembur në lagjen Palorto të Gjirokastrës. Bazamenti anësor i rrugës së kalldremtë ka rënë në një gjatësi 3 metra duke...

Emri-FOTO/ E reja shqiptare humb jetën tragjikisht në aksident, la pas...

Një 30 vjeçare me origjinë shqiptare ka humbur jetën në një aksident rrugor që ndodhi natën e shkuar në Celle Ligure në Itali. Denada Nerjaku...

Dy ngjarje të rënda në Tiranë, aksidentohet fëmija 10-vjeçar, bie nga...

Dy ngjarje të rënda janë shënuar këtë mbrëmje në kryeqytet. Një fëmijë 10 vjeç është aksidentuar rëndë  në rrugën ‘5 maji’ nga një mjet...

VIDEO/ Aksident te rruga e Barrikadave në Tiranë, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën e Barrikadave në Tiranë. Një makinë tip “Benz” ka përplasur një motoçikletë, e për pasojë...

Aksident në kryqëzimin e Dajçit në supoerstradën Lezhë-Shkodër, humb jetë drejtuesi...

Ka ndërruar jetë drejtuesi i Benzit që u godit nga një kamion në afërsi të Dajçit në superstradën Lezhë-Shkodër. Ende nuk dihet emri i...

Aksidenti i rëndë, makina përfundon e palosur poshtë karrocerisë së kamionit

Një aksident i rëndë është shënuar këtë mbrëmje në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi të fshatit Dajç. Siç shikohet edhe nga pamjet, një automjet është përplasur...

Aksident në Konispol, humb jetën një person

Një aksident me vdekje ka ndodhur para pak minutash në vendin e quajtur Krane. Viktima, emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur...

Aksident i rëndë në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë, makina përplas 11-vjeçarin

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të marte në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë, ku një 11-vjeçar është goditur nga një automjet. Bëhet me...
WhatsApp DENONCO