E premte, Prill 23, 2021
Etiketimet Sadushi

Etiketim: Sadushi

Takimi online nga Gjykata e Kasacionit të Italisë/ Sadushi: Të respektohen...

Sokol Sadushi, zv. Kryetari i Gjykatës së Lartë, tha se trajtimi në përputhje me legjislacionin në fuqi, ndryshimet e mundshme në kodet përkatëse, si...

“Vettingu i rremë i Sokol Sadushit”/ Berisha: Njëlloj si betimi i...

Ish-Kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në rrjetet sociale shkkruan se vettingu i rremë i Sokol Sadushit është si betimi i hajdutëve para Sahitit. Duke...

Skandali/ KLGJ nuk verifikoi pasurinë e Sokol Sadushit para emërimit në...

Nga Boldnews.al Disa dokumenta zyrtare, të konsultuara nga “Boldnews.al”, dëshmojnë se Këshilli i Lartë Gjyqësor (KLGJ) ka kualifikuar Sokol Sadushin për në Gjykatën e Lartë,...

Vetingu për Edlira Petrin ngre pikëpyetje për pasurinë e Sokol Sadushit...

Nga Boldnews.al Sokol Sadushi, anëtar i Gjykatës së Lartë dhe kryetar në detyrë i saj, me shumë mundësi nuk do të emërohej në postin e...
WhatsApp DENONCO