E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Ritvana

Etiketim: Ritvana

Ritvana zbulon se do të përballet në gjyq me Argjendin

Ish-konkurrenti i "Për'puthen", Argjend Rraci habiti me deklaratën e tij pak ditë më parë kur tha se e ka mikeshë të ngushtë Ritvanën, edhe...

Deklarata e Ritvanës irriton Mikelën dhe e fut në sherr me...

Mikela nuk i ka kursyer skenat e xhelozisë kundrejt Erjonit. Ata duket se janë një ndër çiftet që së shpejti mund të deklarohen për...

Degradoi sherri me Mikelën, Ritvana largohet nga ‘Për’puthen’

Ritvana Fetahu, konkurrentja e parë nga vajzat, e cila u prezantua gjatë këtij viti, është larguar nga programi. Sipas moderatores, Ritvana do të qëndronte deri...

Argjendi plas “bombën”: Ritvana ishte në shtëpinë time dhe kemi bërë...

Ritvana Fetahu dhe Argjend Rraci ishin ndër dyshet e para që mund të përputheshin këtë sezon, por kjo njohje nuk u vazhdua dhe Argjendi u...

Ritvana largohet përfundimisht nga “Për’puthen”, zbulon arsyen

Konkurrentja e "Për'puthen", Ritvana Fetahu, zbuloi pak ditë më parë se ishte në pritje të disa analizave shëndetësore dhe më pas do të vendoste...

Ritvana demaskon publikisht Argjendin: Legeni më i madh në histori (Foto)

Argjendi dhe Ritvana kanë realizuar disa takime dhe në momentin kur të gjithë mendonin se mes tyre po lind diçka gjithçka u zbeh për...

E quajti mashtruese, Ritvana nxjerr mesazhet me Argjendin: Ja si qëndron...

Kur Argjendi u largua nga Për’puthen rrëfeu dhe ca të pathëna në lidhje me Ritvanën. Sipas tij ajo ka qenë disa herë me të te...

Publikohen prapaskenat/ Efi, Mikela dhe Ritvana dyshojnë se Argjendi është biseksual...

Argjend Rraci ka vendosur të largohet nga “Përputhën” pasi tha se po njihet jashtë programit me një vajzë tjetër. Pas një afërsie me Ritvanën, dyshja...

U betua që nuk ka qenë në shtëpinë e Argjendit, Eduardi:...

Argjend Rraçi u largua ditën e djeshme nga "Për'puthen" me arsyen se po njihet me një vajzë jashtë. Gjatë puntatës ai sqaroi gjithashtu edhe disa...

Argjendi “nxjerr zbuluar” Ritvanën: Ke qenë tek shtëpia ime, ke shkelur...

Argjendi dhe Ritvana kanë vijuar akuzat kundrejt njeri-tjetrit. Ritvana betohet për të gjithë familjen se ajo nuk ka shkuar në shtëpinë e tij, ndërsa...

Degradon debati mes Bashkimit dhe Ritvanës: Ta fus shishe kokës, nuk...

Sot në puntatën e Për’puthen Ritvana ka pasur një debat të ashpër me Bashkimin. Ritvana është prekur nga fakti që Bashkimi ka kërkuar eliminimin e...

Ritvana ngre akuza të forta ndaj Argjendit: Ka ardhur për femra...

Ritvana dhe Argjendi kanë qenë dy nga konkurrentët më të përfolur në  "Për’puthen" dhe dukej se mes tyre po lindte një ndjenjë, por gjërat...

Ritvana ngacmon Borën për Donaldin, ja si reagoi moderatorja

Donald Veshaj dhe Bora Zemani, pas takimit në “Big Brother VIP Albania”, kanë qenë në qendër të vëmendjes. Pas kësaj, Borën e ngacmojnë vazhdimisht...

Të Fundit