Ritvana largohet përfundimisht nga “Për’puthen”, zbulon arsyen

Foto: Për'puthen

Konkurrentja e “Për’puthen”, Ritvana Fetahu, zbuloi pak ditë më parë se ishte në pritje të disa analizave shëndetësore dhe më pas do të vendoste nëse do e vazhdonte më tej aventurën e saj në emisionin e dashurisë.

LEXO EDHE  Gazetari Flavio Qarri: Beatrix hyri në "BBV" si superstar dhe doli si shtëpiake

Së fundmi, me anë të një postimi në Instastory, Ritvana ka lajmëruar se nuk do të jetë më pjesë e ‘Për’puthen’. Arsyeja e largimit është shëndeti i saj fizik e mendor.