Publikohen prapaskenat/ Efi, Mikela dhe Ritvana dyshojnë se Argjendi është biseksual (Video)

Argjend Rraci ka vendosur të largohet nga “Përputhën” pasi tha se po njihet jashtë programit me një vajzë tjetër.

Pas një afërsie me Ritvanën, dyshja përfunduan duke u grindur e më pas ajo vuri në pikëpyetje seksualitetin e tij.

Dyshime për orientimin seksual të Argjendit duket të mos ketë vetëm Ritvana. Së fundmi është publikuar një video e bisedës mes Efit, Ridvanës dhe Mikelës në prapaskenë.

“Pse nuk tregove arsyen e vërtetë? Që të kanë thënë për atë darkën romantike që ai e ka bërë me djalë tjetër. E ke harruar, gjithë ato akuza që ti bëri ty ti mund ti tregoheshe e sinqertë dhe të thoje që kjo ka qenë një nga arsyet” – i tha Mikela Ritvanës.

LEXO EDHE  Sarah Berisha mes lotësh: Prindërit ma lanë porosi mos të lidhesha

Efi, Ritvana dhe Mikela nuk besojnë në justifikimin e Argjendit se po largohet shkaku i njohjes me një vajzë jashtë programit.