Ritvana zbulon se do të përballet në gjyq me Argjendin

Foto: Instagram

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Argjend Rraci habiti me deklaratën e tij pak ditë më parë kur tha se e ka mikeshë të ngushtë Ritvanën, edhe pas gjithë bujës që mori marrëdhënia e tyre e cila përfundoi keq në emision.

Ritvana e ka mohuar e madje tregoi se do të përballet dhe ligjërisht me të.

Gënjeshtër siç edhe e ka zakon. Më kanë shkruar shumë prej jush dhe ma kanë dërguar me foto, por kam zgjedhur mos të reagoj, sepse s’me intereson. Gjërat do të zhvillohen më shumë se kaq pranë institucioneve të duhura dhe prandaj nuk e kam të nevojshme as unë, as ju një luftë me story të padëshiruara”, shkroi Ritvana.

Kujtojmë që Argjendi pretendon se Ritvana ka qenë tek shtëpia e tij dhe nuk do të flasë më shumë e të jap detaje se çfarë ka ndodhur mes të dyve, por Ritvana e ka mohuar këtë gjë kategorikisht.

LEXO EDHE  Ermal Mamaqi do të futet në Big Brother VIP