E dielë, Qershor 7, 2020
Etiketimet Kobe bryant

Etiketim: kobe bryant

Gruaja e Kobi Brajant në gjendje të rëndë pas vdekjes së...

Mëngjesin e 26 janarit, legjenda e basketbollit, Kobi Brajan humbi jetën së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare, pas një aksidenti me helikopter. Mediat...

Shokuese/ Rreperi i njohur Amerikan: Koby Bryant është vrarë, kanë tentuar...

Rreperi i njohur amerikan Silento nëpërmjet një statusi në Twitter ka shkruar se Koby Bryant është vrarë dhe se edhe atë kishin tentuar që...

Legjenda e basketbollit Koby Brayant do të vinte në Tiranë

Mëngjesin e 26 janarit, legjenda e basketbollit Kobi Brajant humbi jetën në një aksident me helikopter, ku në bord ishin edhe vajza e tij...

Nike ndalon shitjen e çdo produkti të Kobe Bryant

Vdekja e Kobe Bryant ka pasur impakt të madh në çdo nivel të sportit, aq shumë sa "Nike", kompania e cila sponsorizoi Kobe Bryant...

Vdekja e Kobe Bryant, zbulohen komunikimet e fundit të pilotit

Vijojnë hetimet për të zbuluar shkaqet e aksidentit të helikopterit nga rrëzimi i të cilit humbën jetën Kobe Bryant, vajza e tij 13-vjeçare, Gianna,...

Homazhe si në NBA, Rahoveci dhe Vllaznia nderojnë Kobe Bryant duke...

Kobe Bryant ka qenë një nga basketbollistët më të dashur jo vetëm në Amerikë, por në të gjithë botën. Lajmi i vdekjes tragjike të...

Kobe Bryant dhe gruaja e tij nuk udhëtonin kurrë bashkë me...

Kobe Bryant filloi të udhëtonte me helikopter për të kaluar më shumë kohë me familjen dhe më pak kohë në trafik. “Ngecja në trafik dhe...
WhatsApp DENONCO