E hënë, Mars 30, 2020
Etiketimet Kobe bryant

Etiketim: kobe bryant

Shpërndanin fotot e Kobe Bryant pas aksidentit, vihen në pranga policët

Të paktën 8 policë kanë përfunduar në pranga, pasi mbanin në celularin e tyre foto të trupit të Kobe Bryant, foto të shkrepura pas...

Vanessa e shkatërruar pas publikimit të fotove nga aksidenti tragjik i...

Vanessa Bryant është ‘tërësisht e shkatërruar’ nga fotografitë që janë publikuar nga dita kur basketbollisti ndërroi jetë me vajzën e tij, Gianna dhe shtatë...

Hodhi në gjyq kompaninë e helikopterit që udhëtonte Kobe, Vanessa: 50...

Kampioni i basketbollit Kobe Bryant, vajza e tij Gianna dhe shtatë persona të tjerë humbën jetën në nje aksident me helikopter. Helikopteri i tyre...

Beyonce ndaloi fotografët t’i bënin foto gjatë homazheve të Kobe Bryant...

Beyonce mori pjesë ditën e djeshme në homazhet për mikun e saj të ndjerë Kobe Bryant duke performuar këngën e tij të preferuar XO,...

Homazhet ndaj Kobe Bryant, Jordan në lot: “Kur Kobe vdiq, iku...

Ditën e djeshme në “Staples Center”, Los Angeles, u mbajtën homazhet publike për ndarjen nda jeta e basketbollistit Koby Bryant dhe vajzës së tij...

Vanessa na i bëri zemrat copë me fjalimin për vdekjen e...

Homazhet publike për humbjen e legjendës së basketbollit, Kobi Brajant dhe vajzës së tij Gianna, janë mbajtur ditën e djeshme. Homazhet janë mbajtur në...

I jepet lamtumira legjendës! Kobe Bryant dhe e bija varrosen me...

Legjenda e basketbollit, Kobi Brajant dhe vajza e tij, 13-vjeçare Xhana janë varrosur në një ceremoni private në Kaliforni. “Vanessa dhe familja donin një ceremoni...

Vanessa Bryant po kalon një makth të vërtetë pas vdekjes tragjike...

Vanessa Bryant është duke përjetuar ditët e saj më të trishta, për shkak të ndarjes nga jeta të bashkëshortit Kobe dhe vajzës 13-vjeçare Gianna,...

Reperi i njohur tregon çfarë i tha Kobe Bryant pak para...

Reperi Jay-Z foli para studentëve në Universitetin Columbia, të martën, ku u pyet për agjensinë e tij sportive dhe marrëdhëniet e tij me Kobe...

Video/ Rikrijimi i fluturimit në 3D, kështu u rrëzua helikopteri i...

Aksidenti ajror i 26 janarit ku humbën jetën 9 persona përfshirë dhe Kobe Bryant e vajza e tij, Gianna tronditi të gjithë botën e...

4 gjërat që do të mbajmë mend nga Kobe Bryant

E gjithë bota është tronditur, kur mësoi se Kobe Bryant nuk është më me ne. Rrëzimi i helikopterit gjithashtu mori jetën e 8 personave...

Sa romantike aq edhe e trishtë! Ja si u njohën Kobe...

Ikona e NBA, Kobe Bryant, ndërroi jetë në moshën 41-vjeçare pas një aksidenti tragjik me helikopter (të dielën, 26 janar), ndërsa bashkë me të...

Vanessa Bryant ka vrarë veten pas vdekjes së legjendës? Zbulohet e...

Lajmi se bashkëshortja e Kobe Braynt, Vannesa Bryant, ka vrarë veten pas akisdentit tragjik me helikopter ku humbën jetën Kobe dhe vajza e tyre...
WhatsApp DENONCO