“U zhgërrye, s’kam çfarë i prek se e ka prek tjetri”/ Plas sherri mes Mikelës dhe Brunos: Nuk jemi të virgjëra

Puntatën e djeshme në “Për’puthen” u transmetua takimi i Brunos dhe Alvisës. Gjatë takimit, Bruno hodhi kunja për Mikelën duke thënë se ajo është ‘zhgërryer’ me Argjendin.

Debati degradoi dhe Bruno tha se nuk do e prekte kurrë një vajzë që e kanë prekur të tjerët.

Pjesë nga debati:

Bruno: Unë nuk e dua një femër që preket ashtu, unë s’kam ku ta prek atë se e ka prek Argjendi.

Mikela: Bruno e kontrollon gojën? Ku më ka prekur Argjendi? Që më ka prekur te këmba dhe ia kam hequr dorën…

Bruno: Po ku e di unë ç’ke bërë ti

Mikela: Po pse ti atë tjetrën që do marrësh jashtë, nëse nuk e gjen tek ne, do e marrësh të virgjër? Këtu asnjëra nga ne nuk është e virgjër.

LEXO EDHE  Zyrtare! Ja kush do jenë prezantuesit e Festivalit të Këngës në RTSH/ Si do organizohen tre netët live

Bruno: Jemi në emision

Mikela: Asnjëra nga ne nuk është e virgjër

Bruno: I mban pishtarin gocave ti se le nam. Ç’është ky komunikim.

Mikela: Këtu tek ne nuk kemi goca të virgjëra

Bruno: Nuk është koncepti i virgjërisë për tu prekur se le nam, ça janë këto koncepte se je gjithë kjo vajzë

Mikela: Po ti pra me konceptet e tua që thua aty zhgërryhesh, bëra gjë seks aty unë? Pe ndonjë puthjë në buzë?

Bruno: S’ka lidhje, u shtrive atje…

Mikela: Boll more boll nuk u shtriva isha gjysmë e ulur

Bruno: A të puthi?

Mikela: Jo nuk më puthi jam larguar

Bruno: Mos gënje dhe mos na bëj skena të tilla, të përmendësh virgjërinë dhe seksin se le nam.