E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Mikela

Etiketim: Mikela

Mikela qëlloi Erionin me shuplakë, publikohen pamjet e patransmetuara (Video)

Pamjet e prapaskenave ku Mikela qëlloi me shuplakë Erionin janë transmetuar në Prime. Veprimi i saj erdhi pak para takimit të tij 4 minutësh me...

Deklarata e Ritvanës irriton Mikelën dhe e fut në sherr me...

Mikela nuk i ka kursyer skenat e xhelozisë kundrejt Erjonit. Ata duket se janë një ndër çiftet që së shpejti mund të deklarohen për...

“U shkon vetë djemve nga pas”, Bruno thumbon Mikelën pas takimit

Mikela dhe Bruno u përfshinë në një debat këtë të mërkurë në Për’puthen. Vajza në takimin me Erionin ngriti dolli për të gjithë personat...

“Je e zhytur, gënjeshtare”/ Bruno përballet me Mikelën: Je si aeroplan...

Mikela dhe Bruno kanë pasur një përballje me njëri-tjetrin për shkak të situatave që kanë përjetuar së fundmi.  Bruno e cilësoi mashtruese e gënjeshtare,...

Pasi e akuzoi se është biseksuale, Mikela bën deklaratën e fortë:...

Puntatën e djeshme në “Përputhen”, Mikela i habiti të gjithë me deklaratën e saj. Ajo tha se Ana e ka kapur nga gjoksi dhe...

Mikela akuzon Anën si biseksuale, ja si reagon konkurrentja

Puntatën e djeshme në "Për’puthen" është transmetuar takimi midis Anës dhe Iglit. Gjatë takimit Ana tha se reagimi i disa vajzave aty duket sikur...

Mikela fut në shtëpi një nga djemtë e “Për’puthen”, çfarë ndodhi...

Puntatën e djeshme të "Përputhen" u transmetua takimi i Mikelës me Erjonin. Për të patur më shumë afrimitet dhe për t’u ndjerë më rehat,...

“Më shih!”, Mikela rrotullohet para Brunos: Jam gjithë kjo femër

Tensionet mes Mikelës dhe Brunos kanë qenë prezente në këtë puntatë të “Për’puthen”. Takimi i ëmbël mes Mikelës dhe Erjonit nxiti reagimin e konkurrentit,...

Një javë pasi puthi në buzë Mikelën, Xhovana bën deklaratën e...

Xhevana Ndoj, një javë pasi puthi Mikelën në buzë dy herë, ka deklaruar se i pëlqen femrat e bukura. Gjatë puntatës së djeshme, Bruno, i...

Publikohen prapaskenat/ Efi, Mikela dhe Ritvana dyshojnë se Argjendi është biseksual...

Argjend Rraci ka vendosur të largohet nga “Përputhën” pasi tha se po njihet jashtë programit me një vajzë tjetër. Pas një afërsie me Ritvanën, dyshja...

“Dardha e ka bishtin prapa”/ Igli i dhuron nga një frut...

Igli kishte përgatitur nga një dhuratë të veçantë për çdo vajzë në “Për’puthen”. Në disa kuti kishte futur nga një frut të ndryshëm për...

Dy konkurrentet e “Për’puthen” puthen në buzë, djemtë çohen për të...

Një puthje në buzë në prapaskenë mes Anës dhe Mikelës ka sjellë situatë të çuditshme në Për’Puthen ditën e sotme. Vajzat janë puthur pas lojës...

“Mos mu afro se të v*as”/ Publikohen prapaskenat, Mikela godet Jurgenin...

Në fillim të kësaj jave, pati një përplasje të ashpër mes Mikelës dhe Jurgenit, i cili i tha se “shkon për 5 mijë lekë”....

Të Fundit