E mërkurë, Korrik 28, 2021
Etiketimet Per’puthen

Etiketim: Per’puthen

Atdheu rikthehet papritur në Përputhen: Erdha të sqaroj disa muhabete me…

Atdheu është rikthyer në studion e Përputhen puntatën e sotme. Fjalët e tij të para ishin se “i kishte munguar studio”. Menjëherë pas hyrjes së...

Përplasje e ashpër mes dy ish-konkurrenteve, Shqipja i sulet Teas: Kush...

Dy ish-konkurrentet e Për'puthen, Tea dhe Shqipja u përballën live me njëra-tjetrën pas shumë kohësh. Ato ishin të ftuara në “E diell”, Top Channel. Shqipja...

Për herë të parë, Andi dhe Tea shfaqen bashkë pas skandalit:...

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni ndodhet sot përballë Shqipe Hysenajt në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”. Shqipja nuk i ka ndalur akuzat për Tean, duke...

FOTO/ 20 mijë euro në lojë, Bearti i Për’puthen bën kërkesën...

Beart Rexhepi, i cili u bë i famshëm në emisionin Për’puthen, një vit më parë i kishte kërkuar të garonte me makina kampionit, Vis...

“Është me hënë”, Sara i përgjigjet menjëherë Jasminës: Këto ditë jam…

Disa javë më parë, Sara dhe Jasmina, patën një debat me njëra-tjetrën. E gjitha nisi pasi Sara realizoi një takim me Andin, i cili...

“Është lidhje që…”, Ledjana poston foton ku shfaqet në krahët e...

Marrëdhënia e Ledjanës dhe Mevlanit duket se ka shumë ulje e ngritje. Njëherë shfaqen të mërzitur me njëri-tjetrin, e një herë duket se ata...

Njihuni me konkurrentët e rinj të Për’puthen/ Sara “rrëmben” njërin për...

Sajmiri dhe Eltoni, të dy 26 vjeç janë bërë pjesë e Për’puthen. Sajmiri u shpreh se ka një biznesin e tij në Tiranë ndërsa vajzat...

Sindi rrëfehet: Kam komunikuar me mesazhe private me Elvisin

Në puntatën e sotme të “PërPuthen”, Sindi rrëfeu se ka shkelur rregullat e emisionit, pasi ka takuar jashtë disa nga konkurrentët, apo ish-konkurrentët. Ajo tha...

‘Ti qenke bob fare’/ Gjyshes 62-vjeçare të Përputhen ‘nuk ia ndjen’...

Shqipe Rexha, gjyshja 62-vjeçare e Për’puthen +40 ka treguar se është përballur me komente negative, pasi u bë pjesë e emisionit më të ndjekur...

Për’puthen +40/ ‘I martuar 3 herë dhe i dënuar për dhunë...

Armando është bërë pjesë e Për’puthen +40 dhe ka sqaruar lajmet që kanë qarkulluar në lidhje me jetën e tij se ka qenë i...

Ledjana bën postimin e papritur pas përjashtimit të Elvisit, por e...

Deklaratat e rënda ndaj Antonelës i kushtuan shtrenjtë Elvisit, i njohur nga të gjithë si Loco. Ai u përjashtua nga emisioni ditën e djeshme,...

“Nëse do të përfundojmë bashkë…”, Mevlani emocionin Antonelën, por mërzit Ledianën

Nisi me emocione të bukura puntata e sotme e “PërPuthen”, por që zgjatën shumë pak. Lediana i kërkoi në fillim të emisionit falje Mevlanit, por...

Atdheu kërcënohet për shkak të Sarës, ish-konkurrentja: Më shkruanin do të...

Si çdo të premte, edhe sot në emisionin “Shqipëria Live” u komentuan ngjarjet që bënë më shumë bujë gjatë kësaj jave nga reality show...
WhatsApp DENONCO