E mërkurë, Dhjetor 8, 2021
Etiketimet Sherr

Etiketim: sherr

VIDEO/ Sherri me grushte në “It’s My Love”, ja kush ishte...

Një situatë aspak e këndshmë ka ndodhur në  emisionin “It’s my love”, mes dy konkurrenteve, Albanës dhe Inës. Vajzat fillimisht kanë debatuar me tone të...

VIDEO/ Prifti ortodoks i bërtet Papës në ambjentet e kishës, ndërhyn...

Një prift i moshuar ortodoks në Athinë i ka bërtitur Papa Françeskut, teksa po hynte në një kishë ortodokse. “Papa, ti je heretik”, bërtiti prifti...

‘Plas’ sherri në Librazhd, plagoset rëndë një person (EMRI)

Një sherr me mjete të forta është regjistruar mbrëmjen e sotme në Librazhd. Informacionet paraprake njoftojnë se është plagosur rëndë shtetasi Niko Karamuça, i cili...

“Ti qenke komplet idiot”, plas sherri mes Bleona Qeretit dhe Robert...

Mbrëmjen e djeshme në "Love Story", opinionistët Bleona Qereti dhe Robert Aliaj janë përplasur me njëri-tjetrin. Gjithçka ka nisur pas një komenti të Robertit,...

“Mbylle gojën”, Alibeaj sherr me Sekretarin e Partisë Komuniste

Një debat i fortë ka plasur mes deputetit demokrat Enkelejd Alibeaj dhe sekretarit të Partisë Komuniste në Shkodër, Gjon Bruci. Ky i fundit i doli...

Sherr me sende të forta në Kukës, i riu përfunon në...

Një 30-vjeçar është arrestuar nga policia pasi pas një sherri për motive banale ka goditur me sende të forta 24-vjeçarin me iniciale A.GJ. I riu...

Pas sherrit banal, 50-vjeçari godet me kosë vëllain

Një 45-vjeçar ka përfunduar në spitalin rajonal të Fierit pasi u godit me kosë nga vëllai i tij. Ngjarja ka nddhur në fshatin Lalar,...

Sherr në mes të rrugës, dy persona në pranga

Dy persona u arrestuan pasi u përfshinë në një konflikt mes tyre në rrugën Buz-Komar, në Memaliaj. R.M., 30 vjeç dhe M.B., 22 vjeç, banues...

MatoLale tregon çfarë do t’i jepte fund sherrit me Noizy-n: Të...

Reperi MatoLale, në një intervistë për Olsi Bylykun në “Roped With Olsi”, tregoi se kujt i drejtohet me frazën që bëri bujë “I kom...

E pazakontë/ Plas sherri në “Për’puthen“, për një çamçakëz

Një çamçakëz duket se është bërë shkak për shpërthimin e një debati në prapaskenë mes dy konkurrentëve të “Për’puthen” Anës dhe Azemit. Azemi pretendon se...

“Skuth, i pafytyrë”, plas sherri mes Einxhel Shkirës dhe Ilir Shaqirit...

“Vëllai i Madh” i dha mundësinë banorëve që janë çift në nominim të bënin një zgjedhje për një person tjetër që ata do të...

I tha balerin i dështuar, plas keq mes Ilirit dhe Fifit:...

Banorët VIP u dënuan të gjithë për të qëndruar në dhomën e dënimeve, por disa prej tyre patën fatin e mirë që të dilnin...

Fabio Dushku flet për sherrin me Kozakun: “I kërkoj falje nënës...

I dënuari me burgim të përjetshëm në Greqi, Fabio Dushku ka folur për herë të parë për rrëmbimin e reperit, Kozak Braçit, më 23...

Të Fundit