E mërkurë, Tetor 27, 2021
Etiketimet Show*biz

Etiketim: show*biz

Enca feston 26-vjetorin e lindjes në Dubai, dalin pamjet nga festa...

Enca Haxhia ka festuar 26-vjetorin e lindjes në një vend luksoz në Dubai, së bashku me miqtë e saj. Këngëtarja publikoi në Instastory disa pamje...

Plas sherri mes Palomës dhe Monika Lubonjës: Të lutem na lër...

Monika Lubonja dhe Paloma, që nga dita e parë që janë bërë pjesë e shtëpisë së “Big Brother Vip”, kanë krijuar një marrëdhënie "dashuri-urrejtje". Së...

Më në fund! Publikohet traileri i filmit “The Batman” (Video)

Traileri i filmit “Batman” është publikuar! Regjisori Matt Reeves deklaroi se filmi do të publikohet në vitin 2022 dhe me Robert Pattinson në rolin...

Aleksia Peleshi rrëfen ngjarjen e frikshme: Një pervers më preku dhe...

Aleksia Peleshi, vajza e Niko Peleshit, e ftuar në 'Glamour Zone', ka treguar një histori të frikshme që i ka ndodhur në Spanjë, ku...

Mikela plas “bombën”: Argjendi tentoi të më puthte në makinë

Puntatën e djeshme në "Për'puthen", Mikela bëri një deklaratë të fortë për Argjendin. Ajo tha se konkurrenti ka tentuar ta puthë, ndërkohë që po...

Vajza e ish-deputetes së PD zbulon ‘sekretin’: Ja çfarë i kënaq...

Blogerja Ada Deda është bërë shumë e njohur për publikun shqiptar pasi etiketohej shpesh në rrjet si vajza seksi e ish-deputetes së PD, Albina...

Publikohet foto/ Ada e “Për’puthen” ka punuar si eskortë për 250...

Konkurrentja 28-vjeçare e "Për'puthen", Iriada, është një nga vajzat më të komentuara në rrjete sociale. Ada është përfolur shpesh për operacionet e saj të...

Tea Trifoni “kapet mat” me partnerin misterioz (VIDEO)

Tea Trifoni, pas ndarjes nga Bearti, njohu një tjetër djalë me të cilin po kalon një romancë të bukur. "Jemi njohur në një festë ditëlindje...

“Sikur e rref burrin 3 herë në ditë”, ndjekësit kritikojnë Ledjanën...

Ish-konkurrentja e "Për'puthen", Ledjana Prenga, prej disa kohësh nuk është aktive në rrjete sociale. Së fundmi, Ledjana ka postuar një foto në Instagram me një...

Konkurrenti i “Për’puthen” kapet mat me të dashurën në aeroport (Foto)

Sezoni i tretë i "Për'puthen" ka vetëm pak javë që ka nisur, por konkurrentët tashmë janë në fokus të publikut edhe në daljet e...

Gjykata merr vendimin, Britney Spears fiton betejën ligjore me të atin

Ylli i pop-it, Britney Spears, ka fituar betejën ligjore me të atin. Gjykata në Los Angeles vendosi të mërkurën në favor të këngëtares, duke...

Arbenita Ismajli themelon kompaninë e saj

Modelja Arbenita Ismajli i ka hyrë botës së biznesit. Ajo do të qëndrojë brenda fushës së modelingut, fushë të cilën e zotëron prej vitesh. Arbenita...

“U zhgërrye, s’kam çfarë i prek se e ka prek tjetri”/...

Puntatën e djeshme në "Për'puthen" u transmetua takimi i Brunos dhe Alvisës. Gjatë takimit, Bruno hodhi kunja për Mikelën duke thënë se ajo është...