Dy muaj pas lindjes së vajzave binjake, Eni Vasili kthehet në ekran: Janë bekim, jo pengesë

Moderatorja dhe gazetarja Eni Vasili u bë nënë për herë të parë gjatë verës. Ajo solli në jetë binjaket Sofi dhe Nikol.

Dy muaj nga ardhja në jetë e vogëlusheve, gazetarja ju rikthye studios së ‘Open’ dhe nisi sezonin e ri. Pas programit të parë, inboxi i saj ka shpërthyer nga urimet dhe fjalët e ëmbla të femrave që e ndjekin.

LEXO EDHE  Bora Zemani tha se s’ka ndërhyrje estetike, publikohen fotot që dëshmojnë të kundërtën

“Sa e fortë je, me dy fëmijë dhe ju tiktheve punës”, shkruajnë disa prej ndjekësve.

“Fëmijët janë bekim, jo pengesë. Frymëzimi dhe forca, vjen prej tyre. Faleminderit të gjithëve për mbështetjen”- shkruan Eni.