Aksidenti në Elbasan, automjeti përplas 50-vjeçarin

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan, ku një automjet ka përplasur një burrë, rreth 50 vjeç, i cili është transportuar drejt spitalit rajonal për ndihmë mjekësore.

Qytetari po ecte me bi♪ikletë kur u përplas nga automjeti.

LEXO EDHE  Tentoi të vriste 37-vjeçarin, arrestohet i riu në Shkodër! Detajet

Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës 9- vjeçare “Jorgji Dilo”.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit dhe po heton për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.