E entje, Janar 21, 2021
Etiketimet Elbasan

Etiketim: elbasan

Vrasja e Gentian e Nezir Beqirit/ Gjykata i cakton Prokurorisë 14...

Gjykata e Elbasanit, ka urdhëruar prokurorinë, të kryejë veprime të reja hetimore në lidhje me vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit, në gusht të...

Elbasan/ I vendos flakën shtëpisë së tij dhe të fqinjit, disa...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Elbasan. Raportohet se pas një sherri në familje, djali i ka vendosur zjarrin shtëpisë. Nga flakët...

“10 doza heroinë”/ Policia arreston në flagrancë dy persona në Elbasan

Policia e Elbasanit, ka arrestuar mesditën e sotme dy persona, të cilët shpërndanin lëndë narkotike. Mësohet se E.K., dhe F.K., përkatësisht 38 dhe 30 vjeç,...

Përplasen 4 makina në Elbasan, në rresht njëri pas tjetrit (FOTO)

Katër automjete janë përplasur në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji pasditen e sotme. Burime bëjnë me dije se nga përplasja ka vetëm dëme materiale. Nga pamjet, duken...

VIDEO/ “S´ka vota pa ngrohje”, protesta e nxënësve dhe prindërve në...

Nxënësit e shkollës 9-vjeçare “Europa” në qytetin e Elbasanit kanë bojkotuar rinisjen e mësimit gjatë ditës së sotme. Shkak për këtë është bërë fakti...

Rëshqitje dherash e mungesë energjie në Qarkun e Elbasanit

Moti i keq dhe reshjet e shumta kanë shkaktuar problematika të shumta edhe në Qarkun e Elbasanit. Nga raportimet mvsohet se akset rrugore...

Elbasan, shira të lehtë dhe rënie inertesh gjatë natës në rrugë

Në qarkun Elbasan gjatë 24 orëve të fundit kemi pasur reshje shiu me intensitet të ulët dhe mesatar. Në aksin rrugor nacional Elbasan-Q.Thanë në Pishkash...

E rëndë në Elbasan/ 59-vjeçari kryen vetëvrasje me armë gjahu

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Elbasan. Mësohet se një 59-vjeçar i identifikuar si M.A., ka kryer vetëvrasje me armë gjahu. Blutë...

Aksidenti në Elbasan, ndërron jetë i riu

Një i ri mësohet se ka ndërruar jetë në spital pas aksidentit të rëndë të kësaj mbrëmje në Elbasan. Një minibus u përplas me një...

Aksidenti në Elbasan/ Policia komunikatë zyrtare: Janë plagosur 5 pasagjerë të...

Një aksident i rëndë automobilistik u regjistrua mbrëmjen e së dielës në autostradën Elbasan- Metalurgji. Nga përplasja e dy mjeteve një tip volkswagen kabriolet...

Aksident në Elbasan, dyshohet për 5 të plagosur rëndë (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan. Burime për Boldnews.al bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë një furgon me pasagjerë...

Shuhet profesori i njohur, ish-rektor i Universitetit të Elbasanit/ Emri+FOTO

Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare Prof Dr Mehmet Çeliku, ish-rektor i Universitetit të Elbasanit. Çeliku u lind më 15 janar të vitit...

Humb jetën nga Covid-19 mësuesi nga Elbasani/ Emri+Foto

Një tjetër mësues ka humbur jetën si pasojë e Covid-19. Nga raportimet mësohet se mësuesi nga Elbasani që ka humbur jetën është Neim Istrefi. Prej...
WhatsApp DENONCO