FOTO/ Kampionit i ndodh e pamendura! Para dasmës, zbulon se nusen e kishte eskortë

“The Sun” raporton se, Zaurbek Sidakov, kampion bote në mundje ka kaluar ngjarjen më të tmerrshme të jetës së tij.

Gruaja që ai dashuronte, Madin Plieva dhe që kishte vendosur të martohej ishte eskortë, por ai nuk e dinte këtë deri në momentin e damës.