E martë, Shkurt 25, 2020
Etiketimet Aksidenti

Etiketim: aksidenti

Aksidenti me 2 viktima dhe disa të plagosur, arrestohet drejtuesi i...

Policia e Gramshit arrestoi drejtuesin e mjetin tip "Fuoristradë", që u aksidentua mbrëmjen e djeshme, ku humbën jetën 2 persona dhe u plagosën disa...

Aksidenti me dy të vdekur dhe disa të plagosur, dalin emrat

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Gramsh ku dy persona humbën jetën dhe 8 të tjerë u plagosën. Aksidenti ka...

Aksidenti i fugonit me të burgosur, arrestohet shoferi

Nje i arrestuar dhe nje tjeter nen hetim per aksidentin e ndodhur dje me automjetin e Drejtorise se Burgjeve. "Në vijim të veprimeve proceduriale për...

Aksidentoi për vdekje një grua në Zvicër, burgim i përjetshëm për...

Një i ri nga Kosova është dënuar me burg përjetë pasi aksidentoi për vdekje një grua në Zvicër teksa bënte gara me makinë. Prokurori publik...

Aksidenti tragjik, humb jetën 52-vjeçarja/ Emri+FOTO

Një 52-vjeçare shqiptare ka humbur jetën në një aksident që ndodhi mëngjesin e së shtunës në provincën e Trevisos. Mediat italiane raportojnë se viktima është...

Aksidenti/ Ilda Bejleri reagon sërish: Zonjës nuk i ndodhi asgjë, mashtrimi...

Moderatorja, Ilda Bejleri, ka reaguar sërish pas ngjarjes që bëri bujë mediatike, ku ajo përplasi me makinë 63-vjeçaren Enriketa Gjuzi, dhe u largua me...

Aksidenti hekurudhor afër Novacit, të lënduarit jashtë rrezikut për jetë

Katër të lënduarit në aksidentin hekurudhor afër Nogaevcit janë jashtë rrezikut për jetë. Tre janë burra dhe ata janë mbajtur në Spitalin e Velesit,...

Aksidenti i Bryant/ Dalin detaje të reja, problemet mekanike hidhen poshtë

Aksidenti i helikopterit të Kobe Bryant që u mori jetën 9 personave nuk është shkaktuar nga problemet mekanike. - bën të ditur Bordi Kombëtar...

FOTO/ Humbi jetën në aksident, kush është 35-vjeçari

Një 35-vjeçar humbi jetën mbrëmjen e djeshme si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në aksin Elbasan-Peqin. Automjeti tip Benz, me targë AA...

Aksidenti i Bryant/ Gjenden trupat, identifikohen katër prej tyre

Policia e Los Angelosit arriti të gjejë trupat e të 9 viktimave të aksidentit të rëndë të së dielës ku humbi jetën legjenda e...

“Adian, ku po shkon vëlla”/ Mesazhi prekës i kreut të PD...

Kreu i PD-së së degës së Librazhdit, Bujar Vreto humbi dje vëllain pas një aksidenti tragjik, ndërsa prek zemrat me një postim në rrjetet...

Aksidenti me vdekje në Librazhd, tre personat e plagosur nisen drejt...

Tre personat e aksidentuar në Librazhd janë në gjendje të rënduar. Në këtë aksident gjeti vdekjen, Ardian Vreto 45-vjeç drejtues i mjetit tip “Ford”. 3...

Aksidenti në Pogradec/ Shkon në 6 numri i të plagosurve

Nga tre, ka shkuar në gjashtë numri i personave të plagosur nga aksidenti në Pogradec. Sipas informacioneve zyrtare nga policia, shkak i aksidentit është...
WhatsApp DENONCO