I riu nudo në mes të Shkodrës, ndërhyn policia (Foto)

Një episod i pazakontë është regjistruar mesditën e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës. Siç shihet dhe në fotot e mbërritura në redaksinë e JOQ Albania, një person terësisht i zhveshur është ulur poshtë bustit të Nënë Terezës, duke krijuar shqetësim tek qytetarët.

Personi në fjalë ka “alarmuar” edhe policinë, e cila mbërriti në vendngjarje për të bërë të mundur “neutralizimin” e tij. Ai është shoqëruar nga një efektiv policie në ambulancë.

LEXO EDHE  OFL u kërkon justifikimin e pasurisë 5 personave, 4 prej tyre të akuzuar për terrorizëm

“Prsh joq, shteti ne aksion! Fotot jan bere sot ne shkoder. Ishte nje person lakuriq i ulur posht bustit te nene terezes. Erdhi e mori ambulanca me polici”, shkruan qytetari që ka bërë edhe fotot.

Image

Image