E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Shkoder

Etiketim: Shkoder

Aksidenti në Shkodër ku humbi jetën 26-vjeçari, policia jep detajet e...

Një 26-vjeçar humbi jetën si pasojë e një aksidenti rrugor në fshatin Melgushë. Mësohet se mjeti në të cilin udhëtonin dy djem ka dalë nga...

Aksident me vdekje në Shkodër (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Shkodër. Një person raportohet se ka ndërruar jetë nga aksidenti i ndodhur në rrugën Shkodër-Kryebushat. Viktima...

Aksidenti në Shkodër, 63-vjeçarja ndërron jetë në spital (Emri)

63-vjeçarja Marije Leka, një nga të plagosurit e aksidentit që u regjistrua pasditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në vendin e quajtur fshati...

Aksident i rëndë në Shkodër, 4 të plagosur (Detaje)

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër. Sipas informacioneve paraprake, dy atomjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë katër persona...

Aksident në Shkodër, katër të plagosur rëndë (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Shkodër-Hani i Hotit. Sipas informacioneve paraprake, dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën...

Votimi fals/ Këshilltari socialist i Shkodrës: Delegatët u caktuan përmes metodave...

Socialistët zhvilluan dje votimet për zgjedhjen e delegatëve, që votojnë në Kongresin e PS-së, për drejtuesit e rinj, përfshi edhe kryetarin. Por duket se procesi...

Kërcënoi gruan me armë, arrestohet 53-vjeçari/ FOTO

Një 53-vjeçar u arrestua nga policia e Shkodrës, pasi ushtronte dhunë psikologjike dhe kërcënonte bashkëshorten me armë zjarri. Nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër...

Dy persona që fshihen në Shkodër, dyshohen për atentatin ndaj prokurorit

Dy persona të cilët jetojnë në Shkodër ose fshihen në këtë qytet dyshohet se kanë marrë pjesë në atentatin ndaj makinës ku udhëtonte prokurori...

“Prioriteti i PD”, Basha: 1200 € në muaj për mjekët dhe...

Duke bashkëbiseduar me studentët në Shkodër për gjendjen e rëndë të shëndetësisë dhe largimin e mjekëve dhe infermierëve të rinj, kreu i opozitës Lulzim...

Përplasjet në PS për Shkodrën/ Rama mbledh deputetët dhe grupet e...

Kryeministri Edi Rama, njëherazi Kryetar i PS-së, do të mbledhë të martën deputetët, koordinatorët dhe të deleguarit e degës së kësaj partie në Shkodër...

Përplasjet në PS e Shkodrës, rebelohen socialistët/ I deleguari i Ramës:...

Strukturat drejtuese të Partisë Socialiste në Shkodër janë shkrirë, ndërsa vijojnë përplasjet në degën më të madhe të kësaj partie në very të vendit. Burime...

Vrasja në Shkodër, policia arreston një të dyshuar…

Policia ka ndaluar autorin e dyshuar të vrasjes së Lazër Arrajt që ndodhi mesditën e djeshme në fshatin Palaj të Dukagjinit, raporton Faxnews. Burime bëjnë...

Nipërit e gjetën të pajetë në rrugë/ Detajet e vrasjes në...

Vrasje me arme zjarri në zonën e thellë të Shoshit në territorin e Qarkut të Shkodrës. Lazer Arraj (Pjetrushi) 55 vjeç, i martuar dhe me...
WhatsApp DENONCO