E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Foto

Etiketim: Foto

“Shqipëria fiton”, projeksionet blu me numrin 9 pushtojnë ndërtesat kryesore të...

Ndërtesat kryesore të Tiranës janë pushtuar sot nga projeksionet me “Shqipëria Fiton” dhe numri 9, që është nr. i Partisë Demokratike në fletën e...

‘’Mandati i tretë vdiq’’, Berisha nxjerr foton nga tubimi i PS...

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka ironizuar me tubimin e PS ditën e sotme ku të pranishëm ishin vetëm kandidatët për deputet në zgjedhjet...

Është arratisur në vendin luksoz, Fjolla Morina poston foton me aktorin...

Edhe pse është në arrati, Fjolla Morina, nuk e ka aspak problem që të udhëtojë. Madje ajo i sfidon të gjithë, pasi nuk i...

Të përqafuar dhe duke qeshur/ Atdheu kapet me një vajzë tjetër...

Një foto e Atdheut që i ka hedhur krahun një vajze dhe qesh me të po qarkullon në rrjetet sociale. Atdheu së fundmi ka...

Me pantallona të zbërthyera, Tayna i vë “flakën” rrjetit me pozën...

Reperja e dashur për publikun, Tayna, ka ardhur mjaft provokuese me pozën e fundit të postuar në “Instagram”. Ajo ka ndarë me 1.5 milionë ndjekësit...

Me gjoksin thuajse jashtë, Oriola nuk i lë vend imagjinatës me...

Me siguri ajo është një nga modelet më të komentuara dhe më aktive në rrjetet sociale. Është fjala për Oriola Marashin, e cila me...

FOTO/ Dëbora zbardh Pogradecin, pamje mahnitëse

Temperaturat shënojnë minus në pjesën më të madhe të vendit. Gjatë orëve të ardhshme meteorologët kanë parashikuar reshje dëbore, edhe në Tiranë. Por dëbora në...

FOTO/ Gjiknuri si fotografi i Rilindjes, po Vlora pse përmbytet

Damian Gjiknuri, të cilit i është besuar Qarku i Vlorës për fushatvn e zgjedhjeve të 25 prillit, nga Kryeministri Edi Rama, prej muajsh është...

Foto/ Fifi dhe Robert Berisha fotografohen shumë të afërt mes tyre

Me sa duket, miqësia mes Robert Berishës dhe Fifit është shumë e fortë. Roberti, i cili ka qenë këto ditë në Tiranë, është parë...

Vrasja në Durrës – A u ekzekutua Jetmir Bregu, për një...

Mësohet një tjetër pistë ku po hetohet në lidhje me vrasjen e 32-vjeçarit Jetmir (Edmond) bregu një natë më parë në Durrës. Burime jozyrtare bëjnë...

FOTO/ Si dukeshin Lulzim dhe Aurela Basha para 20 vitesh

Aurela Basha, bashkëshortja e Lulzim Bashës, ka postuar së fundmi një foto në çift, e cila daton në janar të vitit 2001. Janar 2001 në...

Fotoja këtij mjeku që përqafon pacientin me Covid-19 po shpërndahet dhe...

Pandemia e koronavirusit vazhdon të jetë një problem i rëndë në Shtetet e Bashkuara, por edhe në gjithë botën. Të gjithë po i ndiejnë efektet...

FOTO/ Deputeti bëhet “gati për luftë”, rrëmben snajperin

Deputeti Kujtim Gjuzi ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku ai shfaqet duke shënjestruar me një pushkë tip snajper. Nuk dihet se cila është...
WhatsApp DENONCO