Rama sulmoi mediat, Vasili mesazh të fortë gazetarëve

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me sjelljen e kryeministrit Rama kohët e fundit ndaj mediave në vendin tonë.

Në një status në Facebook, Vasili iu drejtohet mediave se paskeni pasur stomak të fortë pasi kryeministri Edi Rama sot ju quajti lehaqene dje qenefe dhe vazhdoni ta transmetoni ende dhe me siglën e ERTV-së.

LEXO EDHE  Si i ndryshojnë qytetërimet, epidemitë

Postimi i Vasilit në Facebook:

Stomak te forte!!

Sot Edi Rama i quajti mediat lehaqenë!!

Dje Edi Rama i quajti mediat qenefe(hale’).

Keta vazhdojne e trasmetojne Edi Ramen live edhe me siglen ERTV.

Si duket presin me qejf perseri poshterimin e radhes,perseri live dhe perseri nga ERTV.

Vertet Stomak te forte paskan!!