E hënë, Shtator 23, 2019
Etiketimet Rama

Etiketim: Rama

Thirrja e socialistit të njohur/ Rama, ndal dhe kthehu prapa. Kujdes...

Një nga figurat e njohura në Partinë Socialiste, ish-deputet dhe ish-ministër, Elmaz Sherifi, i ka drejtuar një thirrje kryeministrit Edi Rama për t’u ndalur...

I përzgjedhuri i Sorosit rikthehet në Tiranë në ndihmë të Ramës/...

Nga Boldnews.al Miroslav Lajçak, kryetar i rradhës i OSBE-së, ministër i jashtëm i Sllovakisë, deklaroi sot në Tiranë, se vazhdimi i protestave të dhunshme do...

VIDEO/ Rama nga Lezha: Ata rrumpallë, dembelë,  politikë qorre, ne guximtarë,...

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’i japë nga Lezha një mesazh opozitës, kur tha se ata që ikën nga zgjedhjet kanë zgjedhur të ikin...

VIDEO/ Ja pse s’duhet të votoni Pjerin Ndreu, “Kaubojsi” publikon pamjet...

Eduart Ndocaj, ish-deputet i PS-së, i cili sot kandidon për Bashkinë e Lezhës, përballë Pjerin Ndreut, ka shpërndarë në rrjet një video, që sipas...

Aleati i Bashës mesazh Ramës/ Nuk na frikëson dot me burg,...

Agron Duka, kryetar i PAA-së, një prej aleatëve të Lulzim Bashës, në prag të protestës së sotme të opozitës, i ka drejtuar një mesazh...

Ndërhyrje të Rusisë në Tiranë, Stoltenberg i “lë topin” Ramës/  Dikur...

A ka informacione për ndërhyrje të Rusisë në Tiranë? Ishte kjo një nga pyetjet që iu drejtuan Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg,...

Mesazhi i Kujtim Gjuzit para protestës/ Ja çfarë i kërkon policisë…

Opozita e bashkuar do të protestojë sot para godinës së Kryeministrisë me kërkesën e vetme “Rama ik”. Ndërkohë pak orë para nisjes së protestës, Kujtim...

Gazetarja i përgjigjet Ramës/ Ja pse zgjedhjet nuk i bën dot...

Gazetarja Edlira Gjoni i është përgjigjur përmes një komenti në rrjetet sociale kryeministrit Edi Rama, i cili sot iu drejtua me një letër tjetër...

Oferta për Ramën, jep dorëheqjen dhe eja 2-3 ditë të qetësohemi…

Nga Hekuran Vladi Pergjigja ime per Edin VII I dashur Edi, Lutja juaj, qe letra nr.7 te lexohej u degjua prej meje kete mengjes te 1 Qershorit. Faleminderit,...

Zgjedhjet e 30 qershorit, konflikti civil dhe viktimat…/ Deputeti kërkon Ramën...

Deputeti Lefter Maliqi kërkon interpelancë në Kuvend me kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në rrjet Maliqi bën të ditur se interpelancën me Ramën...

Letra e 7-të e Ramës/ Reagimi i fortë nga PD: Përgjigjen...

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur t’i drejtohet me një letër publike, e shtata në rradhë, mbështetësve të opozitës, duke shtruar pyetjen a mundet që...

O frikacak, zgjedhje më 30 qershor …/ Reagimi i fortë pas...

Nënkryetari i LSI-së, petrit Vasili, ka reaguar përmes një postimi në rrjet lidhur me letrën e 7-të publike të kryeministrit Edi Rama, e cila...

Duhet ndryshuar sistemi, në të kundërt Rama do n’a përdhunojë…/ “Shpërthen”...

Eksperti i ekonomisë, Pano Soko, aktivist i shoqërisë civile, përmes një postimi në rrjet ka ripërsëritur thirrjen për ndryshimin e sistemit, si të vetmen...