E shtunë, Korrik 24, 2021
Etiketimet Vasili

Etiketim: vasili

Vasili: Pjesëmarrja në zgjedhje, më e madhe se asnjëherë tjetër

Një pjesëmarrje plebishitare e cilësoi nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, atë të sotmen në zgjedhje. Në një lidhje live me emisionin “Të Paekspozuarit”, Vasili...

Plagosja në Kavajë, Vasili: Akt banditesk. Humbja dëshpëruese, e shtyn Rilindjen...

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se plagosja në Kavajë është një akt banditesk. Vasili thekson se humbja...

Vasili: Koha e Rampallës ka mbaruar! Rampalla bëri qesharake Ushtrinë dhe...

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, deklaron se Edi Rama bëri qesharake Ushtrinë dhe Policinë, që lufton me armiq imagjinare dhe përdoret...

Miliona euro për Becchettin, Vasili: Të hetohen Rama, Veliaj e Agaçi

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, u shpreh sot se Kryeministri Edi Rama, Kryebashkiaku Erion Veliaj dhe Sekretari i Përggjithshëm i Këshillit të Ministrave, Engjëll...

Vasili: Do heqim moratoriumin e Gjuetisë, i shërbeu kanabizimit

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, u shpreh sot se moratoriumi i Gjuetisë do të hiqet. Vasili theksoi se ky moratirium i shërbeu vetëm fshehjes...

VIDEO/ Vasili-Ramës: Faqezi, shqiptarët i do memecë, pa mendim dhe votë

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili e ka cilësuar si një sjellje të turpshme atë të Ramës sot i cili doli dhe u bëri thirrje...

Vasili-Ramës: Po bën fushatë me vaksinat, Coronavac jo e sigurtë

LSI akuzon kryeministrin Edi Rama se po e përdorin vaksinimin për fushatë. Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, thotë se vaksinat nuk janë të “Rilindjes”...

Prezantohet në Tiranë kandidatja Iva Çarçiu, Vasili: Të rinjtë, mesazh të...

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka marrë pjesë sot në takime me kandidatët e LSI në Tiranë. Në një postim në Facebook, Vasili ka publikuar...

Vasili-Ramës: Pis Kryeministër, fshehe 9 mijë vdekje nga Covid

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, i kujtuar Ramës që është i fundit që duhet të flasë për ligj, ndërkohë që ishte po ky që...

Vaksinat kineze, Vasili: Sigurojnë 50 % mbrojtje, nuk janë certifikuar

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka reaguar në rrjetet sociale, lidhur me vaksinat kineze sinovac që mbërritën sot në aeroportin Nënë Tereza. Vasili shkruan...

VIDEO/ Vasili: Shteti i dhunshëm dhe mizor kundër fermerit të thjeshtë

Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili, denoncon skandalin me një fermer në Karpen të Kavajës. Përmes rrjeteve sociale, teksa publikon dhe pamjet e...

Vasili: Dhunë çnjerëzore e shtetit ndaj një familje në Karpen të...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar sot institucionet e shtetit për sjelljen brutale ndaj qytetarit Safet Shehi në Kavajë. Në një postim në Facebook,...

“Ndëshkim mbarëpopullor!”, Vasili: Në Rrogozhinë dhe Kavajë fryn stuhia e fitores...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili deklaron se në Rrogozhinë e Kavajë po fryn stuhia e fitores në 25 prill. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Vasili...
WhatsApp DENONCO