VIDEO/ Protesta e opozitës, Këlliçi: Paratë e shqiptarëve shkojnë për botoksin dhe çantat e shtrenjtë të…

Belind Këlliçi, kryetar i PD-së, tha se paratë e shqiptarëve shkojnë për botoks, çanta dhe veshje të shtrenjta, dhe jo për të ardhmen e fëmijëve shqiptarë.

Nga protesta e opozitës para Kuvendit, Këlliçi theksoi se mjafton të shikoni fotot që postojnë, përfshi këtu edhe Elisa Spiropalin, për të kuptuar se ku shkojnë paratë.
“Shqiptarët sot janë krenarë që sot ndodhen në këtë shesh.

LEXO EDHE  Shpërndante dogra të forta, arrestohet 50-vjeçari në Vlorë

Fëmijët tanë do vijë dita që do na pysein ku ishe ti kur Edi Rama detyroi 500 mijë shqiptarë të largoheshin nga Shqipëria, ku ishe ti kur ekonomia shqiptare shkoi drejt kolapsit.

Veliaj ktheu diktatin e betonit në Tiranë.

Kjo protestë është historike, pasi do të përmbysë një sistem që varfëroi shqiptarët”, tha Këlliçi.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here