E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Kellici

Etiketim: kellici

“Kufijtë ndanë trojet, jo zemrat”/ Këlliçi merr mbështetjen e të rinjve...

Në këto ditë vendimtare për të ardhmen e Shqipërisë, kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi, ditën e sotme ka marrë mbështetjen e të rinjve shqiptar...

“Po shpërndan para”, Këlliçi paralajmëron Drejtorin e Zjarrfikësve: Respekto uniformën

Kandidati i Partisë Demokratike në qarkun e Tiranës, Belind Këlliçi, ka deklaruar ditën e sotme se qytetarët janë ankuar për drejtorin e PMNZSH Zjarrfikëse...

Kush janë modelet e politikanëve që preferojnë? Ja ç’thonë Këlliçi e...

Belind Këlliçi, kryetar i forumit rinor të Partisë Demokratike thotë se modeli i tij në politikë është Lulzim Basha dhe Sali Berisha. I ftuar...

“Njerëzit duan ndryshimin”, Këlliçi: T’i hapim rrugë vendit për një kryeministër...

Procesi i dëmshpërblimit nga tërmeti ka qenë i padrejtë dhe shumë familje kanë marrë pak ose aspak. Xhaferr Zela është një nga kryefamiljarët, që tregon...

VIDEOMESAZH/ Këlliçi: Lashë Amerikën, për të ndërtuar të ardhmen në dheun...

Kryetari i FRPD-së, Belind Këlliçi, ka shpërndarë një videomesazh mbi jetën e tij, ku tregon arsyet madhore të kthimit të tij nga SHBA. ‘Përkundër asaj...

Denoncimi/ Drejtoresha e Zyrës Arsimore Tiranë presion mësuesve: Mblidhni vota për...

Belind Këlliçi, një prej drejtuesve politikë të PD në Qarkun e Tiranës, denoncoi sot drejtoreshën e Zyrës Vendore Arsimore Tiranë, Erjeta Allhysa, se po...

Këlliçi nga Unaza e re: Ne do të fitojmë vetëm me...

Kreu i FRPD-së, njëkohësisht edhe drejtuesi politik në disa zona në Tiranë, Belind Këlliçi, ka zhvilluar një takim me të rinjtë e Unazës së...

Këlliçi: Legalizimet po bëhen me mllefe politike, Rilindja po u bën...

Belind Këlliçi, një prej drejtuesve politikë të PD në Qarkun e Tiranës, ka vijuar takimet me banorët e Yrshekut në kuadrin e fushatës për...

Fushata/ Këlliçi: Më 25 Prill t’i japim fund varfërisë që largon...

Kryetari i Forumit Rinor të Partisë Demokratike Belind Këlliçi, një prej drejtuesve politikë në Qarkun e Tiranës, vijon takimet ne zonën e Kombinatit. Ai...

Denoncimi/ Veliaj i lë pa ujë të pijshëm, banorët paguajnë faturat...

Belind Këlliçi, një prej drejtuesve politikë të PD në Qarkun e Tiranës, ka denoncuar sot mungesën e ujit të pijshëm në zonën e Kombinatit. Këlliçi...

Belind Këlliçi ironizon Ramën, me tepsi dhe timon në studio

Në studion e ‘Zonë e Lirë’ Belind Këlliçi u paraqit me një tepsi dhe një timon, dy simbolet me të cilat u paraqit në...

Denoncimi/ Vartësi i Erion Veliajt lë banorët në errësirë, presion për...

Belind Këlliçi, një prej drejtuesve politikë të PD për Qarkun e Tiranës, ka denoncuar një tjetër episod për Agron Tafën, drejtorin e varrezave të...

Këlliçi: Në vitin e parë të qeverisë Basha, 100 mln euro...

Belind Këlliçi, një prej drejtuesve politikë të PD në Qarkun e Tiranës, u shpreh sot se nga viti i parë në qeverisje do të...
WhatsApp DENONCO