E shtunë, Nentor 28, 2020
Etiketimet Werner

Etiketim: werner

Chelsea ndalet në shtëpi, sfumohet paraqitja fantastike e Werner

Chelsea nuk ka marrë dot më shumë se një pikë në Premier League, pasi është ndalur me rezultatin 3-3 nga skuadra e Southampton. Djemtë e...

Video/ Shkëlqen Werner, gjermani shënon dy herë për Chelsea-n

Chelsea po kryeson 2-1 kundër Southampton. Golat për Chelsean janë shënuar nga sulmuesi, Timo Werner në minutat 15-të dhe 28-të.  Vlen të përmendet edhe super...

Video/ Werner shënon golin e parë për Chelsea-n, e pëson Tottenham

Është zhbllokuar ndeshja mes Tottenham dhe Chelsea, e vlefshme për 1/8-at e Kupës së Ligës së Anglisë. Kanë qenë miqtë që kanë kaluar në avantazh...

Werner befasohet nga ashpërsia e futbollit anglez: Nuk kisha parë mbrojtës...

Chelsea luajti mbrëmjen e djeshme ndeshjen e parë të sezonit dhe përballë kishte Brighton. Të besuarit e Frank Lampard e filluan me këmbën e...

Zyrtare/ Leipzig gjen zëvendësuesin e Werner, firmos me yllin korean

Leipzig ka gjetur menjëherë zëvendësuesin e Timo Wener I cili u largua në drejtim të Chelseat dhe ka firmosur me sulmuesin Korean të Salsburg,...

Video/ Leipzig dhe Werner pa “frena”, Manz-i kapitullon në pjesën e...

Në këto momente po luhet ndeshja mes Manz-it dhe Leipzigut, e vlefshme për javën e 27-të Bundesligës gjermane. Skuadra mike ka realizuar 3 gola në...

Rangnick flet si milanist, Werner te Interi? Përshtatet më mirë te...

Ish-trajneri i Leipzig, Ralf Rangnick, është një emër mjaft i lakuar për të marrë drejtimin e skuadrës së Milanit. Aktualisht drejtori teknik i Red Bullit,...

Liverpool ka rivalë për Werner, për gjermanin interesohen edhe United e...

Liverpooli është skuadra e cila kryeson luftën për shërbimet e sulmuesit gjerman Timo Werner. Por së fundmi Manchester United dhe Barcelona kanë hyrë fuqishëm në...

Werner i “shkel syrin” Liverpool-it: “Përshtatja në ekip do të ishte...

Klubi i Liverpool-it nuk e ka fshehur faktin që është i interesuar për shërbimet e sulmuesit të Leipzigu-t, Timmo Werner. Ylli gjerman i Leipzig, po...

Leipzig-u në hall, pas Timo Werner klubet evropiane kërkojnë dhe yllin...

Pas Timo Werner një tjetër futbollist i Leipzigut rrezikon të lërë skuadrën në fundin e sezonit. Emri i tij është Dayot Upamecano, i cili...
WhatsApp DENONCO