E entje, Korrik 9, 2020
Etiketimet Shcba

Etiketim: shcba

U arrestua si pjesë e grupit të grabitësve, gardisti po hetohej...

Një punonjës i Gardës së Republikës u arrestua një ditë më parë si pjesë e një bande që grabiste banesa në Tiranë. Ndërkohë sot...

Shkoi të denonconte përdhunuesit, përdhunohet brenda komisariatit/ Detajet

Shefi i Stacionit Policor Fushë Arrëz, Izmir Duraku, është ndaluar mbrëmjen e sotme nga SHÇBA, pasi akuzohet për marrëdhënie seksuale me dhunë. Ndalimi i tij...

Abuzimi me të miturën/ SHÇBA kallëzon penalisht 3 zyrtarë të policisë

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave në Policinë e Shtetit ka kallëzuar në Prokurori për “shpërdorim detyre” 3 efektivë të Policisë së Sarandës. SHÇBA...

Goditën një person në mes të qytetit, SHÇBA arreston oficerin e...

SHÇBA e Fierit arrestoi efektivin e policisë, i cili mbremjen e djeshme u përfshi në një sherr në mes të qytetit. Gjithashtu policia ka...

“Ngacmoi të miturën”/ SHÇBA arreston maniakun, nën hetim oficerët e Komisariatit...

SHÇBA ka arrestuar dje në kryeqytetit 21-vjeçarin me inicialet O.N., pas një ngacmimi seksual ndaj një vajze të mitur. Ngjarja, në dukje e zakonshme, ngre...

Arrestohet efektivi i policisë/ Pajisi me diplomë një shtetas kundrejt shumës...

SHÇBA ka arrestuar një punonjës policie, i cili dyshohet se kundrejt shumës prej 1500 euro, ka ndërhyrë në rolin e sekserit, në një universitet...

Tiranë/ Arrestohet një punonjës policie, ja akuzat

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat arreston një punonjës policie të dyshuar për veprën penale ‘Ushtrim i ndikimit të paligjshëm ndaj personave që...

Kapja e Kajmakut, policia dështoi 13 herë/ Nisin hetimet ndaj punonjësve...

Rreth 13 aksione policore dështuan për kapjen e Agim Kajmakut, ndaj të cilit prokuroria urdhëroi arrestimin, pasi KQZ i ndërpreu mandatin si Kryebashkiak i...

Drejtori i SHÇBA para Vetting-ut/ Ja çfarë rezultoi nga kontrolli në...

I dyti që ka dal para Vettingut në rradhët e policisë është Adriatik Ago zv/drejtor i Përgjithshëm i SHÇBA-së. Ago njëkohësht ka gradat Oficer,...

S’kaloi vetingun, përjashtohet shefi i Sektorit të Ankesave në SHÇBA

I pari i listës së zyrtarëve të policisë që u verifikua, Oltjon Shehu, nëndrejtor i përgjithshëm i SHÇBA, nuk e kaloi dot sitën e...

Kultivimi i kanabisit kundrejt 50 mijë eurove, hetohen drejtuesit e policisë...

Shërbimi i Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave ka nisur hetimet ndaj drejtuesve të policisë në Elbasan lidhur me kultivimin e drogës. Sikundër raportohet në hetim...

Ndahet nga jeta zyrtari i lartë i Ministrisë së Brendshme…

Ndahet nga jeta në moshën 61-vjeçare pas një ataku kardiak, Zv.Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, Agim Hysi. Hysi ka...
WhatsApp DENONCO