E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Chrissy Teigen

Etiketim: Chrissy Teigen

Chrissy Teigen e revoltuar pas akuzave ndaj Meghan Markle: S’do ndalojnë...

Modelja e famshme Chrissy Teigen ka reaguar ashpër pas akuzave ndaj Meghan Markle për sjelljen e saj ndaj stafit të Pallatit Mbretëror. Prej disa...

Joe Biden i bën unfollow në Twitter, Chrissy Teigen: Tani jam...

Modelja e famshme Chrissy Teigen, ka dhënë së fundmi  lajmin e “ndarjes” me Joe Biden në Twitter. Teigen i kërkoi presidentit ta hiqte vetëm një...

Chrissy Teigen i ndodh e papritura: Jam bërë fiks si kukull...

Modeles së njohur, Chrissy Teigen i ka ndodhur një incident së fundmi, teksa i janë fryrë buzët jashtëzakonisht shumë. Teigen, e cila është gruaja e...

E varur nga alkooli prej vitesh/ Chrissy Teigen tregon se ka...

Modelja dhe ylli televiziv, Chrissy Teigen ka treguar se ka 4 javë esëll, pas publikimit të një video-je duke kërcyer me rroba banjo. Ajo ndodhet...

Chrissy Teigen merr vendimin drastik për veten dhe familjen e saj

Modelja Chrissy Teigen humbi pak kohë më parë fëmijën e tretë. Kjo ishte një ngjarje shumë e rëndë për të dhe bashkëshortin e saj,...

Urimi i veçantë i John Legend për ditëlindjen e Chrissy Teigen

Modelja Chrissy Teigen ishte 20 vjeçe dhe kengëtari John Legend 28 vjeç kur u takuan për herë të parë në setin e videoklipit të...

Chrissy Teigen dhe John Legend rrëfejnë humbjen e fëmijës së tyre...

Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj, John Legend, mbetën të dëshpëruar pasi humbën fëmijën e tyre në shtator të këtij viti. Ata treguan për...

Publikoi foto me foshnjën e vdekur/ Chrissy Teigen përshkruan dhimbjen që...

Modelja Chrissy Teigen ka përshkruar dhimbjen që përjetoi pas humbjes së foshnjës së saj në fillim të këtij muaji. Modelja publikoi disa foto nga...

Chrissy Teigen flet për herë të parë pas humbjes së fëmijës

Pasi humbi fëmijën e tretë, John Legend u ngjit për herë të parë në skenë për eventin e “Billboard Music Awards”. Këngëtari u prezantua nga...

Prekëse! Momenti kur nëna e Chrissy Teigen i jep lamtumirën foshnjës...

Dy ditë më parë, me anë të një postimi në rrjete sociale, modelja Chrissy Teigen dha lajmin e trishtë që foshnja që kishte në...

Publikoi foto-n e trishtë me foshnjën e vdekur në krahë, Chrissy...

Modelja e njohur Chrissy Teigen u tregua mjaft e guximshme teksa publikoi në rrjetet sociale disa foto e shtrirë në shtratit e spitalit duke...

Chrissy Teigen dhe John Legend humbin fëmijën: Nuk qemë në gjendje...

Modelja Chrissy Teigen njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, këngëtari John Legend, e kanë humbur fëmijën. Deklarata e dhimbshme vjen disa ditë pasi...

Chrissy Teigen shtrohet me urgjencë në spital për shkak të komplikacioneve...

Modelja e njohur Chrissy Teigen, është shtruar me urgjencë në spital. Meidat bëjnë me dije se ajo është bërë keq për shkak të komplikacioneve...
WhatsApp DENONCO