E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Chrissy Teigen

Etiketim: Chrissy Teigen

Chrissy Teigen shtrohet me urgjencë në spital për shkak të komplikacioneve...

Modelja e njohur Chrissy Teigen, është shtruar me urgjencë në spital. Meidat bëjnë me dije se ajo është bërë keq për shkak të komplikacioneve...

John Legend sapo na dha disa këshilla për një martesë të...

John Legen dhe Chrssy Teigen janë cilësuar gjithmonë si çifti më perfekt në shoëbizz dhe pas kësaj duket se ka një sekret. Artisti i famshëm...

Chrissy Teigen zbulon aksidentalisht gjininë e foshnjës me një video

Chrissy Teigen zbuloi gabimisht gjininë e foshnjës që po pret  gjatë kohës që po fliste për ndjekësit e saj në lidhje me shtatzëninë. Sipas “Mirror”,...

Chrissy Teigen ka filluar ti ndjekë rregullisht terapitë tek psikologu: Më...

Modelja 34-vjeçare, Chrissy Teigen, e cila ka dy fëmijë me këngëtarin John Legend, Luna dhe Miles si dhe është në pritje të fëmijës së...

Chrissy Teigen rrëfen mes lotësh incidentin racist që i ndodhi me...

Chrissy Teigen ka folur haptas për një incident racist që ka ndodhur rreth një dekadë më parë në Virxhinia me burrin e saj John...

Chrissy Teigen bën botoks gjatë shtatzënisë, zbulon arsyen

Bashkëshortja e John Legend, Chrissy Teigen, ka pranuar pa asnjë kompleks se gjatë shtatzënisë së tretë po bën botoks. Megjithatë arsyeja nuk është për...

Brenda shtëpisë madhështore të John Legend dhe Chrissy Teigen, të cilën...

John Legend dhe Chrissy Teigen kanë vendosur ta shesin rezidencën e tyre në Beverly Hills, përpara lindjes së fëmijës së tretë, në mënyrë që...

Chrissy Teigen filmon bashkëshortin të zhveshur në banjo dhe videon e...

Modelja Chrissy Teigen ka bërë një gjest sa qesharak aq edhe të turpshëm. Ajo ndau me miliona adhurues një video ku shihet në banjo teksa...

Chrissy Teigen shqetësohet për familjen e saj, bllokon 1 milion njerëz...

Chrissy Teigen i ka shpallur luftë të hapur Twitter-it! 34-vjeçarja konifrmoi vetë që deri tani ka bllokuar rreth 1 milion njerëz në Twitter. Sipas Chrissy-it,...

Dikur një tradhtar i tmerrshëm dhe egoist, ja si e ndryshoi...

John Legend nuk ka më asgjë për të fshehur! Këngëtari amerikan ka folur për herë të parë për tradhëtitë e tij në të shkuarën...

Chrissy Teigen poston foton nudo nga spitali dhe ka një mesazh...

Modelja e njohur Chrissy Teigen ka përdorur influencën e saj në rrjete sociale për të rritur vetëdijen e njerëzve për të vazhduar kontrollet e...

VIDEO+18/ Zvogëloi gjoksin, Chrissy Teigen zbulon rezultatet e operacionit

Modelja Chrissy Teigen tregoi rezultatet e operacionit të saj të fundit për heqjen e implantit të gjirit në një video, të enjten, shkruan Daily...

Zvogëloi gjoksin, miqtë i bëjnë modeles së njohur dhuratën më qesharake...

Modelja e njohur Chrissy Teigen ka marrë një dhuratë paksa qesharake nga miqtë e saj pasi largoi implantet e gjirit javën e kaluar. Të martën,...
WhatsApp DENONCO