Joe Biden i bën unfollow në Twitter, Chrissy Teigen: Tani jam e lirë

Modelja e famshme Chrissy Teigen, ka dhënë së fundmi  lajmin e “ndarjes” me Joe Biden në Twitter.

Teigen i kërkoi presidentit ta hiqte vetëm një muaj pasi u bë personi i vetëm që nuk kishte lidhje me Shtëpinë e Bardhë që ndiqej nga @POTUS.

“Unë e kam kërkuar këtë gjë disa herë” shkroi ajo. “Unë të dua!!! Nuk je ti jam unë!!!!”

Jo shumë kohë më vonë, llogaria POTUS ia plotësoi dëshirën duke mos e ndjekur më.

LEXO EDHE  Njihuni me Nik Sherri, konkurrentin e ri të "Për'puthen" që ka humbur një këmbë dhe nuk u dorëzua kurrë

“Unë jam e lirë!“, shkruan me humor 35-vjeçarja në postimin radhës.