Chrissy Teigen zbulon ndërhyrjen kirurgjikale që sapo kreu në fytyrë

(Photo by John Shearer/Getty Images)

Modelja e famshme Chrissy Teigen zbuloi se i është nënshtruar një procedure kirurgjike kozmetike për të hequr dhjamin nga faqet e saj.

“Unë e bëra ndërhyrjen për heqjen e dhjamit në fytyrë,” tha Teigen teksa tregonte faqet e saj. “Dhe meqë e lashë pirjen, me të vërtetë po shoh rezultatet dhe më pëlqen. Po, e bëra, çfarë? ”

 

LEXO EDHE  Tradhtoi Kim Kardashian me aktoren Christina Milian? Reagon për herë të parë Kanye West

Teigen ka qenë gjithnjë e sinqertë në lidhje me procedurat e saj kozmetike dhe operacionet plastike që ka kryer.