Urimi i veçantë i John Legend për ditëlindjen e Chrissy Teigen

Modelja Chrissy Teigen ishte 20 vjeçe dhe kengëtari John Legend 28 vjeç kur u takuan për herë të parë në setin e videoklipit të këngëtarit “Stereo”, në vitin 2006, shkruajnë mediat e huaja. Ata janë martuar në vitin 2013 dhe sot gëzojnë një martesë të lumtur dhe kanë dy fëmijë.

Chrissy feston ditëlindjen dhe me këtë rast bashkëshorti i saj, John Legend, i ka bërë një dedikim të veçantë.

LEXO EDHE  Armando zbuloi se Gilberta është lidhur me një ish-konkurrent të “Për’puthen +40”, reagon mësuesja nga Lushnja

“Sot festojmë ditën e mbretëreshës time. Gëzuar ditëlindjen, e dashura ime. Dashuria ime për ty është e pafundme dhe pa kushte. Faleminderit që ke dhuruar kaq shumë dritë dhe dashuri në familjen tonë dhe në botë”, ishin fjalët e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John Legend (@johnlegend)