Aksident në Durrës, plagoset e moshuara

Një aksident ka ndodhur në Durrës ditë e sotme, ku një 30-vjeçar ka përplasur me makinë një të moshuar.

70 vjeçarja ndodhet në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Me datë 14.10.2021 rreth orës 09:35 në lagjen Nr.1 Durrës, shtetasi M. I., 35 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasen D. B., rreth 70 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, thotë policia.

LEXO EDHE  Alarm për përmbytje në Tiranë/ Eksperti: 16 rezervuarë janë në gjendje të amortizuar

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.