E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Akident

Etiketim: Akident

Aksident në Durrës, plagoset e moshuara

Një aksident ka ndodhur në Durrës ditë e sotme, ku një 30-vjeçar ka përplasur me makinë një të moshuar.70 vjeçarja ndodhet në kujdesin e...

Aksident në Sauk/ Përplasen dy automjete, 5 persona në spital

Një aksident raportohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në zonën e Saukut.Informacionet paraprake njoftojnë se rreth orës 12:00, dy automjetet tip Toyota dhe...

Të Fundit