E shpërngulur prej vitesh në SHBA, ish-banorja e Big Brother në pritje të ëmbël (Foto)

Foto: Instagram

Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Ilda Gega, u mori zemrën shqiptarëve me bukurinë dhe sjelljen e saj para disa vitesh.

Ilda sot jeton në SHBA ku dhe ka gjetur aty dashurinë e jetës së saj, Christopher. Ata kanë një djalë së bashku dhe së fundmi Ilda ka ndarë edhe një lajm shumë të bukur me ndjekësit. Ajo do bëhet nënë për herë të dytë.

LEXO EDHE  Bora Zemani në "Big Brother Vip"! Çfarë thotë për Semin dhe Donaldin?

Ilda ka ndarë një foto në Instagram ku bie në sy barku i rrumbullakosur, teksa ka shkruar “Who runs the world? Girls!”, duke ngritur dyshimet se po pret një vajzë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by i l d a 🧿 (@ildaaaaa)