E entje, Shkurt 27, 2020
Etiketimet Durres

Etiketim: Durres

Vrau gruan me levë në kokë/ Dëshmia: Çfarë tha në polici...

Ngjarja e rëndë e ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit ka prekur opinionin publik duke u bëre krimi i dytë në familje...

“Me armë zjarri në lokal”, arrestohet 38-vjeçari në Durrës

Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia mëngjesin e sotëm në Durrës, pasi mbante armë zjarri pa leje. Sipas informacioneve paraprake, një qytetar ka denoncuar...

‘Shpërtheva në lot’/ Vlerësimet kontradiktore të dëmeve lënë pa bonus banorët...

Fllanza Dardha jetonte në një garsoniere në lagjen numër dy të qytetit të Durrësit deri mëngjesin e 26 nëntorit 2019. Që prej asaj dite,...

Pas tërmeti/ Durrësi plot me gërmadha, Bashkia blen 100 mijë euro...

Nga Boldnews.al Kur vjen momenti për të shpenzuar paratë publike, një numër i lartë institucionesh qendrore e lokale e humbasin sensin e logjikës. Ndërmarrja Rruga Durrës,...

VIDEO/ Rama inspekton banesat në Durrës, Kryebashkiaku i komanduar i shpreh...

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar sot punimet për rikonstruksionin e pallateve të dëmtuara jo në strukturë, në qytetin e Durrësit, më konkretisht në zonën...

VIDEO/ Shembet me eksploziv godina 4-katëshe, ishte dëmtuar nga…

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka shembur mesditën e sotme me shpërthim të kontrolluar një objekt në Durrës. Godina 4-katëshe ndodhej në zonën e...

Të shtënat me armë zjarri në Durrës/ Rexhep Terziun e palgosi...

Të tjera detaje bëhen me dije për plagosjen e Rexhep Terziut në zonën e plazhit në Durrës këtë mbrëmje. Burime zyrtare nga policia, raportojnë...

Detaje/ Të shtënat me armë zjarri, identifikohet i plagosuri në Durrës...

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga plagosja me armë zjarri e një personi në zonën e plazhit në Durrës. Burime për BoldNews.al...

Të shtëna me armë zjarri në Durrës, një i plagosur në...

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar në Durrës këtë mbrëmje. Sipas informacioneve paraprake, një person është plagosur. Identiteti i tij ende nuk bëhet me...

Aksidentet/ Bilanci i orës së fundit: Një e vdekur dhe katër...

Nga BoldNews.al Një e vdekur dhe katër të plagosur. Ky është bilanci i orës së fundit, 18:00-19:00, nga aksidentet rrugore. I pari për të cilin u...

Zjarri në Durrës në një servis, policia jep detaje/VIDEO

Zjarri në Durrës, policia jep informacion paraprak. Si pasojë e zjarrit të shkaktuar është bërë devijimi i qarkullimit rrugor. Ndërkohë raportohen dëme të mëdha. Njoftimi...

Basha: Jemi në dimër ekonomik, falimenti i bizneseve është rritur me...

Kreu demokrat Lulzim Basha akuzoi sot Kryeministrin Edi Rama se nuk ka mbështetur bizneset, veçanërisht në zonën e Durrësit, pas tërmetit të 26 nëntorit....

VIDEO+FOTO/ Shpërthimi në Durrës, ja lokali që iu vendos eksplozivi

Mbrëmjen e së mërkurës një lokali në plazhin e Durrësit iu vu një sasi eksplozivi. Lokali është në sektorin Teuta dhe është në pronësi të...
WhatsApp DENONCO