Berisha apel për pjesëmarrje demokratëve në “Foltoren e Kukësit”

“Foltorja” e radhës e ish-kryeministrit Sali Berisha do të zhvillohet në Kukës, të Martën.

“Ditën e Martë, me datën 13 tetor, në ora 17:30 në Pallatin e Kulturës do mbahet ‘Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, me të fortë, më të hapur’”, njofton ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në FB.

LEXO EDHE  120 mijë euro drogë në shtëpi, arrestohet shqiptari në Itali

“Ftoj demokratet dhe demokratët e Kukësit të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë”, shtuan të njëjtat burime.