E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Sali Berisha

Etiketim: Sali Berisha

Koronavirusi/ Denoncimi te Berisha: Një burrë ulërinte në korridor, se prekte...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh ardhur në adresë të tij, që pretendon rritje të rasteve me COVID-19. “Doktor ajo qe ju thash mbrem...

Berisha: Henri Çili u arrestua me urdhër të Edi Ramës

Afera Çili tregoi se një Katicë, që u stërzgjodh me shumë kritere në punë, e para futi 1 milion euro në xhep. Unë besoj...

“Paratë duhet të mbeten brenda familjeve”/ Berisha reagon pas investigimit të...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas investigimit të Boldnews, me titull “Zemërgjerësia e Skerdit/ Pas Ajolës, edhe burri i Spiropalit drejtor i madh në...

Berisha në konferencën e “Konrad Adenhauer”: Rama, kanceri i mjekësisë shqiptare

Në fjalën e tij në konferencën për "Sfidat dhe zgjidhjet në shëndetësi" të organizuar nga fondacioni Konrad Adenhauer, ish-kryeministri Berisha ka folur për shëndetësinë...

Denoncimi: Bëhet peshk në dru kryebashkiaku i PS

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncon se kryebashkiaku i Elbasanit Gledjan Llatja është dhunuar nga banda e dhenorit të Qazim Sejdinit, ish-kreut të Bashkisë Elbasan. Berisha...

Ermal Mamaqi ka dy fjalë për Sali Berishën: Paske pasur të…

Filmi "I love Tropoja" nisi dje turin dhe u shfaq për herë të parë në Tropojë. Producenti dhe regjisori, Ermal Mamaqi u nderua nga...

“Edi Rama u mërzit që nuk erdhi Berisha”, Ermali tregon prapaskenat

Kasti i aktorëve të filmit "I love Tropoja" kanë qenë të ftuar në emisionin "Soiree". Një ndër veçoritë e filmit të dytë të Ermal Mamaqit...

‘Sali Berisha, Edi Rama dhe Jozefina Topalli’ së bashku në “Festivalin...

Mbrëmjen e djeshme (e enjte) është mbajtur nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 58 të Festivalit të Këngës në RTSH. Pas performancës së...

“Pas Enver Hoxhës, Rama armiku më i egër i lirisë së...

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka dënuar paketën e qeverisë që censuron median dhe lirinë e shprehjes. Berisha shprehet se kryeministri Edi Rama është armiku më i...

Tërmeti/ “Vjedhja e ndihmave”, Berisha: Çorganizim i organizuar, ujku mjegull do

Ish-Kryeministri Sali Berisha e ka etiketuar si “një çorganizim të organizuar për vjedhjen e ndihmave”, situatën e vështirë që po detyrohen të përjetojnë mijëra...

“Çfarë fshihet prapa emërimit të Çuçit, shef i gjendjes së jashtëzakonshme”

Ish-kryeministri Sali Berisha rendit arsyet pse sipas tij, ministri i Bujqësisë Blendi Çuçi, u zgjodh nga kryeministri Rama shef i gjendjes së jashtëzakonshme. Berisha shprehet...

Arrestimi i Xhulianës/ Berisha: Çmenduri dhe banditizëm i narkohorrave me uniformë

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka dënuar arrestimin e 25-vjeçares Xhuljana Aliaj për veprën penale “Përhapja e informatave të rreme që ngjallin panik”. Berisha e quan “çmenduri...

Pas tërmetit banorët vuajnë sërish nga stuhitë e natyrës/ Shi me...

Qytetarët e Durrësit dhe të Tiranës janë përballur edhe me një tjetër dukuri natyrore mbrëmë. Moti nuk i ka favorizuar aspak, pavarësisht se po jetojnë...
WhatsApp DENONCO