E martë, Janar 18, 2022
Etiketimet Foltorja

Etiketim: foltorja

Foltorja i përgjigjet Basha-Bardhit: Simbolet e PD janë të demokratëve, jo...

Nga zyrtarë të Partisë Demokratike janë ngritur pretendime mbi përdorimin e simboleve të partisë nga persona të paautorizuar. Më konkretisht bëhet fjalë për përdorimin...

Sot “Foltorja” e Bilishtit

Ish kryeministri Sali Berisha do të zhvendosë pasditen e sotme “Foltoren” në qytetin e Bilishtit. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha fton demokratët e...

Berisha njofton “Foltoren” e radhës

Ish-kryeministri Sali Berisha njofton se “Foltorja” e radhës do të mbahet në Bajram Curr, ditën e nesërme – 1 Dhjetor. Takimi me demokratët do të...

Berisha njofton “Foltoren” e radhës, ja ku do të zhvillohet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se ditën e Enjte, “Foltorja” do të zhvendoset në Kuçovë. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Berisha bën me dije...

Ish-deputetja e PD: 80 % e delegatëve të Vlorës do jenë...

Për demokratët e Vlorës, Foltorja dhe rrugëtimi i ish-Kryeministrit Sali Berisha po shihet si një shpresë, pasi dëshpërimi më i madh i demokratëve është...

“Ristart, jo rikthim”, Manjani: Ja pse Foltorja i shërben demokracisë, jo...

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, nuk ka kursyer mbështetjen publike nga "Foltores" së ish-Kryeministrit Sali Berisha, por shprehet se e sheh këtë lëviyje si...

Kadilli: Foltorja sjell dobi për PD-në, do jem në Kuvendin e...

Ish-kandidati për kryetar të PD-së, Fatbardh Kadilli, në një intervistë në Syri Tv, foli për Foltoren dhe Kuvendin e datës 11 dhjetor 2021. Kadilli theksoi...

Sot “Foltorja” e Librazhdit, Berisha apel për pjesëmarrje

Këtë pasdite, “Foltorja” do të zhvendoset në Librazhd. Në një reagim në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha kujton se takimi do të nisë në orën...

“Kriminelë në Foltore”/ Paloka-Bashës: Po përdor hilet e Ramës për të...

Kreu i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka reaguar ndaj akuzave të bëra nga kryetari i PD-së Lulzim Basha një ditë më...

Zëdhënësja e “Foltores”: Basha kërkon të mbajë vulën e PD për...

Beteja midis kreut të opozitës Lulzim Basha dhe ish-liderit Berisha vazhdon. Zoti Berisha pasi mblodhi 4200 firma nga delegatët njoftoi se Kuvendi do të...

Foltorja e Berishës të premten në Librazhd, ja ku do mbahet...

Lideri historik i PD-së, Sali Berisha do të zhvillojë ‘Foltoren’ e radhës në Librazhd. Njoftimin e ka dhënë ai vetë me një postim në faqen...

Basha: Foltorja e Berishës e mbushur me faktorë të krimit të...

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka lëshuar akuza ndaj ish-kryeministri Sali Berisha për lidhje me krimin e organizuar. Në një intervistë për “Ora News”, Basha...

“Foltorja”, Berisha: Ka fituar miq në mbarë Botën, zhvillimi më pozitiv...

Ish-Kryeministri Sali Berisha, i cili po takohet me anëtarë dhe simpatizantë të PD të degëve të Fushë-Krujës dhe Krujës, shprehu nderimin më të madh...

Të Fundit