E pazakontë në Korçë/ Burri shtrihet ne mes të rrugës i mbuluar me njolla gjaku, për një video në TikTok

Një video për TikTok ve në lëvizje Policinë e Korçës.

Në video shihet një person i shtrirë në mes të rrugës, i mbuluar me çarçaf të bardhë me njolla gjaku, ndërsa në krahun e djathtë ka një pistoletë lodër.

Kjo skenë ka alarmuar qytetarët, kalimtarët e rastit dhe drejtuesit e mjeteve, të cilët kanë lajmëruar menjëherë policinë.

LEXO EDHE  “S’ka kthim pas”, Noka: Rruga e vetme që ka Berisha dhe e vërteta e “sherrit” me Bashën

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje, por më pas janë përballur me këtë skenë “qesharake”.

Protagonisti i videos është shoqëruar në komisariat.