Elbasan/ Përfshihet nga flakët një apartament 

Një natë më parë, një apartament në Elbasan është përfshirë nga flakët pa dëme në njerëz. Informacionet e para kanë treguar se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Vullnetari” dhe ndërhyrja e shpejtë e zjarrfikëses ka bërë të mundur shuarjen e zjarrit, pa thelluar dëmet.

LEXO EDHE  Ironia e fortë e Bushatit: Rama duhet të jetë në sallë në prezantimin e ‘Tepsisë 3’, të dimë ku do vjedhë më shumë

Apartamenti ka pësuar dëme materiale, ndërsa nuk dihet ende shkaku i zjarrit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.