Video/ Nedim Bajrami më në fund i bashkohet Kombëtares, mesfushori ka këtë thirrje për tifozët

Mesfushori shqiptar Nedim Bajrami më në fund do të jetë lojtar i Kombëtares pas një periudhe të gjatë gjyqesh për shkak të dokumentacionit që nuk e lejonte të ishte pjesë e kuqezinjve.

Bajrami është bashkuar me Kombëtaren dhe ditën e sotme ka bërë stërvitjen e parë si futbollist i Shqipërisë. Mesfushori shqiptar ka dhënë një intervistë të shkurtër për faqen e federatës duke treguar përshtypjet e para mbi grumbullimin si dhe i kërkon tifozëve të jenë të pranishëm në stadium kundër Hungarisë.

LEXO EDHE  Teuta reziston me 10 lojtarë, i merr barazimin Vllaznisë në “Loro Boriçi”

”Përshëndetje nga unë Nedim Bajrami, jam shumë i lumtur më në fund që jam pjesë e Kombëtares Shqiptare. Shpresoj që të marrim dy rezultate pozitive dhe ju pres në stadium”, u shpreh mesfushori kuqezi.